Monika Zamachowska chwali się salonem. Jest przytulnie, a dodatki robią wrażenie. Fani: Ale klimat

Monika Zamachowska pokazała na Instagramie kawałek swoich czterech ścian. Salon dziennikarki jest bardzo przytulny. Jest dużo roślin i projektor!

Monika Zamachowska profil na Instagramie prowadzi głównie w celach związanych z rozwojem kariery. Dziennikarka relacjonuje tam bieżące projekty i dzieli się zdjęciami z pracy. Od czasu do czasu publikuje jednak fotki z bliskimi i z ze zwykłych, przyjemnych momentów w jej życiu. Tak było i tym razem. Zamachowska pokazała, jak spędzała piątkowy wieczór w domu. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem przytulonego salonu.

ONSZamachowska o małżeństwie: Wiemy, że wszystko może się skończyć

Monika Zamachowska chwali się mieszkaniem. Ma bardzo przytulny salon!

Monika Zamachowska w sobotnie południe podzieliła się na Instagramie zdjęciem ze swojego mieszkania. Gwiazda telewizyjna do tej pory dawkowała zdjęcia jej czterech ścian, a skrawki salonu mieliśmy okazję podziwiać na Instagramie już wcześniej. Mogliśmy zobaczyć kadry prezentujące jedynie kawałek kanapy czy stołu jadalnego z regałem na książki w tle. Tym razem jednak żona Zbigniewa Zamachowskiego pokazała salon w całości. Jest bardzo przytulny!

To bezcenne uczucie, gdy nie musisz wychodzić z domu, żeby mieć miły wieczór... - napisała.
 

Syn Moniki Zamachowskiej o kobietach i problemie z alkoholemSyn Moniki Zamachowskiej wyznaje: Byłem w depresji, zacząłem dużo pić

Po hashtagach pod zdjęciem wnioskujemy, że piątkowy wieczór dziennikarka spędzała w gronie ważnych dla niej osób, przy dobrej muzyce. Na fotce za to widzimy szaro-błękitny wypoczynek z beżowymi poduszkami, drewniany stół oraz białą komodę i regał wypełniony książkami. Nad telewizorem wisi minimalistyczny obraz, a na parapecie rodzinne zdjęcia i sporo zieleni w postaci kilku roślin, w tym jednej pnącej się aż do sufitu. Dziennikarka ma też projektor, który dodaje wnętrzu przytulnego klimatu. 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani byli zachwyceni wystrojem mieszkania prezenterki. 

Ale klimat. 
Wysmakowane wnętrze.
Pięknie - pisali. 

Poniżej możecie zobaczyć inne kadry z salonu Zamachowskich. 

 
 
 
 
 
Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Grażyna Torbicka, Marzena Rogalska, Agata MłynarskaTe gwiazdy nie wytrzymały "dobrej zmiany". Rogalska, Janowski, Tadla