Monika Zamachowska z córką Zofią na zdjęciu sprzed 16 lat. Tak walczy z kryzysem demograficznym. "Publikuję celem inspiracji"

Monika Zamachowska wrzuciła na Instagram fotografię sprzed lat. Pozuje na niej z malutką córką Zofią.

Monika Zamachowska chętnie publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie. Doskonale wiemy więc, jak wygląda jej syn Tomasz czy córka Zofia. Teraz jednak dziennikarka pokusiła się o dodanie zdjęcia sprzed 16 lat, na którym pozuje z malutką córką.

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska świętuje urodziny córki śniadaniem do łóżka. Mogła się bardziej postarać?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Zobacz: Monika Zamachowska prezentuje zdjęcie bez retuszu. Internautka: Pięćdziesięciolatka nie ma tak gładkiego czoła. Odpowiedziała stanowczo

Monika Zamachowska na zdjęciu sprzed lat

Dziennikarkę wzięło na wspominki. Z tej okazji postanowiła opublikować na Instagramie archiwalne zdjęcie. Fotografia została zrobiona 16 lat temu, gdy na świat przyszło jej drugie dziecko - córka Zofia. Na zdjęciu widzimy, jak Monika Zamachowska nachyla się nad niemowlakiem i wpatruje się w niego. Nie widać twarzy córki, bo dziewczynka leży na brzuszku.

Marina, Wojtek Szczęsny, Liam SzczęsnyMarina pokazała, jak spędza święta z rodziną. Liam dostał piękne prezenty

Co jednak ciekawe, dziennikarka nie tylko chciała pochwalić się fotografią sprzed lat, ale także chce walczyć w ten sposób z kryzysem demograficznym i zdjęciem swojej córki chce zainspirować innych do posiadania dzieci...

Jezuski rodzą się co roku, ku naszej radości i pocieszeniu. Tu jeden taki, który mnie pociesza od 16 lat: Zofia. Dzisiaj przeczytałam, że mamy ogromny kryzys demograficzny. Pomyślałam, że opublikuję celem inspiracji? Moim zdaniem warto. No ale tu każdy decyduje na własny rachunek. Odpoczywajcie i kochajcie. Tylko to ma sens - napisała Monika Zamachowska.
 

Ciekawe, czy misja Moniki Zamachowskiej zakończy się powodzeniem.

Zobacz także: Monika Zamachowska świętuje 18. rocznicę "Pytania na śniadanie". Wrzuciła stare zdjęcie. "My: piękni, młodzi i entuzjastyczni"

Więcej o: