Michał Wiśniewski pokazał wspólne zdjęcie Xawiera i syna Dominiki Tajner. Mają świetny kontakt. "Bracia z innych matek"

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem, na którym widać synów grających w karty. Fotografia zrobiła wrażenie na jego fanach.

Michał Wiśniewski bez wątpienia należy do rekordzistów w polskim show-biznesie, jeśli chodzi o ilość małżeństw. Wokalista "Ich Troje" w ubiegłym roku piąty raz ślubował miłość i wierność aż do śmierci. Wyszedł za tajemniczą Polę, o której niewiele wiadomo. Co więcej, ostatnio para przywitała na świecie dziecko - syna Falco.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Aleksandra Koncewicz-RulewskaNie żyje gwiazda "Plebanii". Aktorka zmarła w szpitalu

Michał Wiśniewski pokazał nietypowe zdjęcie dzieci

Michał Wiśniewski raczej nie ukrywa wizerunku swoich dzieci. Co jakiś czas w jego mediach społecznościowych pojawiają się nowe zdjęcia. Ostatnio na jego profilu ukazało się ujęcie najstarszego syna Xaviera razem z synem... poprzedniej żony Dominiki Tajner. Michał Wiśniewski wielokrotnie mówił, że Maksa zawsze będzie traktował, jak syna.

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa zawsze też będę traktował jak część swej rodziny - mówił jednym z wywiadów.
 

Internauci byli zachwyceni ujęciem. Maks i Xavier grali razem w karty. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów gwiazdora.

Fajnie, że chłopaki mają taki dobry kontakt. Świetne jest to zdjęcie.
Fajna fotka.
Extra fotka - komentują.

Michał Wiśniewski: życie prywatne

Michał Wiśniewski żenił się pięciokrotnie. Pierwszą żoną była Magda Femme, z którą założył zespół Ich Troje. Ich małżeństwo rozpadło się po pięciu latach, w 2001 r. Następnie związał się z tancerką, Mandaryną - byli małżeństwem w latach 2002-2006. Mają dwoje dzieci - syna Xaviera oraz córkę Fabienne. W lipcu 2006 r. wziął ślub z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki Etiennette oraz Vivienne. Rozwiedli się po niecałych pięciu latach związku. 30.06.2012 r. wziął czwarty ślub z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera - byłego trenera reprezentacji Polski w skokach narciarskich, a obecnie prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. W kwietniu 2020 roku wokalista wziął piąty ślub z Polą.

'Milionerzy' - Hubert Urbański, Charles Ingram z żonąOszustwa i błędne odpowiedzi w "Milionerach". Uczestnicy stanęli przed sądem

Więcej o: