Kasia Tusk pokazała zdjęcie sypialni. Fanom się podoba, lecz jest jedno "ale": Kiedyś wstyd byłoby takie łóżko pokazać

Kasia Tusk często pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Na zdjęciu z sypialni uwagę fanów przyciągnęło łóżko, ale głównie z powodu tego, co się na nim znajduje.

Wnętrze sypialni Kasi Tusk wywołało podzielone zdania wśród jej fanów. Na zdjęciu można podziwiać ogromne okno w stylu retro, po bokach widzimy białe i kremowe zasłony. Przez okno wpada mnóstwo światła i pierwsze promienie słońca, zaś na dolnym planie fotografii uwieczniono łóżko w stanie porannego nieładu. I właśnie ten nieład nie do końca spodobał się obserwatorom.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała swoją biblioteczkę

Kayah w programie Magdy MołekKayah doprowadziła Magdę Mołek do łez. Opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Kasia Tusk i jej sypialnia

Obudzona o piątej rano - napisała Kasia Tusk w komentarzu do fotografii.

Widać, że zdjęcie zostało wykonane krótko po przebudzeniu. Fanom od wielu lat podoba się styl, w jakim urządzona jest nie tylko sypialnia, ale i całe mieszkanie Kasi Tusk. Wielokrotnie dodawała też zdjęcia z salonu. Tym razem jednak pojawił się zgrzyt. Internauci zwrócili uwagę na niepościelone łóżko i wymiętą pościel. Nie omieszkali wypomnieć tego autorce:

Nieład artystyczny?! Czy rozbablane barłogi, jakby to moja babcia powiedziała. Kiedyś wstyd byłoby takie łóżko pokazać, a teraz modnie.
Ile razy można patrzeć ma to samo łóżko i się zachwycać... już mi się opatrzyło - piszą pełni frustracji fani na Instagramie.
 

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel rozstali sięLexy Chaplin zaskoczona wyznaniem Marcina Dubiela o rozstaniu. "Nadal go kocham"

Sama zainteresowana nie odpowiedziała na tego typu komentarze. Mimo wszystko od większości otrzymała pozytywny odbiór.

To jest prawdziwe hygge - skomentowała jedna z fanek.

Kasia Tusk słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Ma prawie 400 tysięcy obserwujących na Instagramie. Od dziesięciu lat prowadzi bloga modowego Make Life Easier i konto o tej samej nazwie. W ciągu swojej działalności wydała dwie książki. Rozwój w internecie pozwolił jej otworzyć własną markę odzieżową. Teraz pozuje do zdjęć w swoich własnych projektach. Doczekała się także parodii swojego bloga o nazwie Make Life Harder.

Więcej o: