Stacja BBC wyemitowała czarno-białe nagranie księcia Filipa. Internauci są pewni, że mąż królowej nie żyje

Stacja BBC Scotland przypadkowo wyemitowała czarno-białe nagranie z młodości księcia Filipa w czasie trwania innego materiału. W sieci zawrzało. Internauci są pewni, że to był nekrolog, a książę Filip nie żyje.

Internet niemal eksplodował od teorii dotyczących księcia Filipa tuż po tym, jak stacja BBC Scotland przez pomyłkę wyemitowała tajemniczy materiał wideo. Czarno-białe nagranie z młodości księcia Filipa nagle przerwało transmisję z posiedzenia parlamentu.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Stacja BBC zaliczyła wpadkę, a internauci są przekonani, że książę Filip nie żyje

Stacja BBC pokazywała materiał z posiedzenia parlamentu. Nagle przekaz został przerwany, a widzom ukazały się czarno-białe filmy, na których widać młodego księcia Filipa. Nagranie pokazano dwukrotnie, zanim ekran został wygaszony. Następnie pod koniec programu pojawiły się przeprosiny BBC.

Przepraszamy za przerwę w tym programie i pracujemy nad naprawieniem usterki.

Nagranie natychmiast trafiło do sieci i wywołało niemałe zamieszanie. Internauci są przekonani, że stacja BBC zaczęła odtwarzać nekrolog księcia Filipa, ponieważ dowiedziała się o jego śmierci. Wszyscy są zdezorientowani, a na Twitterze nie brakuje teorii spiskowych.

Wierzę, że to był nekrolog księcia Filipa.
Książę Filip nie żyje i zamierzają to ogłosić tu przed emisją wywiadu Oprah lub zaraz po nim.
Czy ktoś nacisnął awaryjny przycisk nekrologu księcia Filipa podczas dochodzenia Salmonda? - komentują internauci.

BCC na razie nie odniosło się do podejrzeń. Nie reaguje także rodzina królewska. Według oficjalnych informacji, w piątek 5 marca książę Filip po raz kolejny został przeniesiony do innego szpitala. Wcześniej przebywał w placówce świętego Bartłomieja, gdzie przeszedł poważną operację serca. Książę Filip jest hospitalizowany już o 17 dni.

Warto wiedzieć, że w razie śmierci księcia Filipa zostanie wdrożony plan operacji "Forth Bridge". W przypadku śmierci księcia Pałac Buckingham wyda oświadczenie, które najpierw zostanie przekazane Stowarzyszeniu Prasowemu i BBC. Media będą mogły poinformować o tym społeczeństwo dopiero kolejnego dnia o godzinie ósmej rano.

Przeczytajcie więcej na ten temat: Brytyjczycy są gotowi. Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja "Forth Bridge"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.