Przyjaciółka Meghan stanęła w jej obronie i pokazała nowe zdjęcie Archiego. Szybko je usunęła, ale w sieci nic nie ginie

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie księcia Archiego. Tym razem fotką nie pochwalili się rodzice, a Silver Tree - przyjaciółka Meghan Markle. Post szybko zniknął z jej profilu, ale wciąż można znaleźć go w sieci.

O Meghan Markle i księciu Harrym jest coraz głośniej, a to za sprawą wywiadu z Oprah Winfrey, który ma ukazać się na antenie telewizji CBS już w najbliższą niedzielę. W samej zapowiedzi dziennikarka mówi, że była książęca para wyznała kilka szokujących faktów, co tylko podgrzało atmosferę. Teraz w sieci pojawiło się nowe zdjęcie dawno niewidzianego księcia Archiego. Opublikowała je przyjaciółka Meghan.

Wyciekło nowe zdjęcie księcia Archiego

Meghan Markle musi mierzyć się teraz z jeszcze większą krytyką niż dotychczas. Są jednak i tacy, którzy stają w jej obronie. Wśród nich jest producentka Silver Tree, która zamieściła kilka ich wspólnych zdjęć, a także wpis, w którym zachwyca się przyjaciółką.

To jest Meghan. Jest jedną z najbliższych i najdroższych mi przyjaciółek. Tak jak wszyscy jej bliscy, strasznie ją kocham. Jest osobą, która zawsze nalega, aby wysłuchać szczegółów twojego życia, tego, jak ci minął dzień, jak się czują twoje dzieci. Zawsze stawia kogoś przed sobą... 
Gdy mój syn miał poważne problemy ze zdrowiem, Meghan zrobiła wszystko, żeby mi pomóc i zaplanować leczenie. Zadzwoniła do wielu miejsc, wszystko ogarnęła, gdy ja nie byłam w stanie logicznie myśleć...
 

Silver Tree opublikowała również zdjęcie Meghan z Archiem, jednak szybko je usunęła. Na szczęście czujni internauci zdążył zrobić kopie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak duży już jest syn Meghan i Harry'ego. Zobaczcie zresztą sami.

 

Bardzo się zmienił?

Więcej niepublikowanych dotąd zdjęć Meghan Markle zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry z posępnymi minami zmierzają przez Kalifornię. Cudne auto. Prezent od podatników?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.