Koterski i Leszczak żyją osobno. Przyłapano ich podczas kłótni na parkingu. "Wybiegła z hotelu, próbował ją zatrzymać"

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się na dobre. Rodzice małego Fryderyka żyją osobno, a paparazzi przyłapali ich na poważnej kłótni w Trójmieście.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem. O rozstaniu dość zdawkowo poinformowała modelka. Pod koniec stycznia potwierdziła w instagramowym Q&A przypuszczenia jednego z fanów, który zapytał wprost, czy zakończyła relację z aktorem. Odpowiedziała krótko: "Yes".

W mediach społecznościowych nadal jednak możemy znaleźć wspólne fotografie pary, szczególnie te pochodzące z planów zdjęciowych projektów komercyjnych, w których oboje biorą udział. Celebryta skomentował ich stosunki w kilku słowach:

Niby razem, a jednak osobno. Świetnie się dogadujemy, ale... tylko w pracy - napisał w sieci, dodając roześmianą emotikonę. 

Wszystko wskazuje na to, że "żart" Miśka ma spore odzwierciedlenie w rzeczywistości. Koterski i Leszczak zostali przyłapani na poważnej kłótni. 

Misiek Koterski i Marcela LeszczakMarcela Leszczak i Misiek Koterski nie są już razem? Modelka została zapytana wprost. Odpowiedziała szczerze

Koterski i Leszczak kłócą się na parkingu

Zdjęcia do wspólnego projektu, w którym byli partnerzy biorą udział, odbywały się w ciągu ostatnich kilku dni w Gdańsku. Marcela i Misiek przyjechali do Trójmiasta osobnymi samochodami. Zamieszkali w tym samym hotelu, jednak wynajęli dwa pokoje. Na Instagramie z radością chwalili się efektami współpracy i udostępnili zdjęcie, na którym widać ich uśmiechnięte twarze, choć w rzeczywistości przechodzili niemały kryzys.

Katarzyna FiguraWilla Katarzyny Figury została zrównana z ziemią. Powstanie tu apartamentowiec

Dzień po nagraniach zdenerwowana Leszczak wybiegła z hotelu. Za nią ruszył Koterski, który próbował zatrzymać matkę swojego dziecka. Na parkingu doszło między nimi do sprzeczki. 

Koterski i Leszczak kłócą się na parkinguKoterski i Leszczak kłócą się na parkingu Plotek Exclusive

Ostatecznie aktor pomógł byłej ukochanej z bagażami. Przed jej odjazdem chciał jeszcze z nią porozmawiać, jednak Marcela zatrzasnęła drzwi samochodu. 

W końcu ona zatrzasnęła drzwi i już miała odjechać, ale Misiek próbował ją zatrzymać. Pukał do auta, żeby mu otworzyła, chciał coś powiedzieć, ale w końcu i tak szybko odjechała - twierdzi nasz informator.

Rozstania nie są dla nikogo przyjemną sytuacją, jednak mamy nadzieję, że rodzice Fryderyka dojdą do porozumienia i nie dadzą ponieść się emocjom.

Zobacz wideo Marcela Leszczak zawsze mogła liczyć na partnera!
Więcej o: