Małgorzata Ostrowska-Królikowska pochwaliła się kuchnią. Piękny i nietypowy kolor płytek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie chwali się wnętrzami swojego domu. Teraz jednak zrobiła wyjątek i pokazała ujęcia z kuchni.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie chwali się archiwalnymi rodzinnymi zdjęciami czy fotografiami z planów filmowych. Na Instagramie aktorki nie ma natomiast wielu zdjęć, na których widać wnętrza jej domu. Teraz jednak Ostrowska-Królikowska pokazała mały fragment swoich czterech kątów - kuchnię.  

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z kuchni, a na InstaStories nagranie, na którym widać, jak pracuje przy kuchennym blacie. Dzięki temu można zobaczyć, jak aktorka urządziła kuchnię, która przez wielu uważana jest przecież za serce domu.

To co od razu rzuca się w oczy, to płytki w kolorze butelkowej zieleni oraz korespondujący z nimi drewniany blat kuchenny o ciepłym odcieniu (nie ma tu wielu niepotrzebnych bibelotów czy przytłaczającej liczby sprzętów kuchennych). Na niektórych ujęciach można dostrzec ciemny okap kuchenny oraz wiszące jasne i oszklone szafki. Aktorka umieściła tu nawet zdjęcie, prawdopodobnie jednej ze swoich pociech (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu).

 

Całość urządzona jest ze smakiem i sprawia wrażenie bardzo przytulnej. Widać, że aktorka nie podążała za modą i najnowszymi trendami - jej kuchnia nie przypomina żywcem wyjętej z katalogów wnętrzarskich. Jest za to ciepła i swojska. A o to właśnie chodzi. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Czartoryska-Niemczycka z najmłodszym synem pozuje w kuchni. Wnętrze jest minimalistyczne i urządzone ze smakiem

POLECAMYKasia Tusk w towarzystwie Jane Austen piecze szarlotkę. Największe wrażenie robi piekarnik za 16 tysięcy złotych. Obłędny!

Zobacz wideo Gwiazdy i ich kulinarne podboje
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.