Krystyna Pawłowicz na zdjęciu z młodości. "Nic się pani nie zmieniła". Niektórzy porównali ją do Meryl Streep

Krystyna Pawłowicz pochwaliła się zdjęciem z młodości. Internauci szybko porównali ją do najlepszych światowych aktorek. Czy słusznie?

Krystyna Pawłowicz za sprawą swoich wypowiedzi stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych polityków partii rządzącej, czyli Prawa i Sprawiedliwości. Pani poseł (bo nie posłanka, jak sama mówi) aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Ostatnio jednak postanowiła zrobić wyjątek i zamiast poruszać tematy społeczne i polityczne, opublikowała zdjęcie z młodości. 

ZOBACZ TAKŻE: Agata Młynarska była w hotelu, w którym nakryto Pawłowicz. Komentuje: Po prostu pani Krystyna zapragnęła spotkania z siarką

Zobacz wideo Jak zapamiętamy posłankę Krystynę Pawłowicz?

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu z młodości

Trzeba przyznać, że fotografia Krystyny Pawłowicz zaskoczyła wielu internautów. Została wykonana ponad 40 lat temu, gdy pani poseł miała ok. 25-27 lat. Zastanawiała się wtedy nad doktoratem na Uniwersytecie Warszawskim. 

Wczoraj Kulek przysłał mi swoją lekko uśmiechniętą, najnowszą fotkę, to dziś ja pozdrawiam Qlka swoją fotką. Niestety, sprzed około 40 lat... Ale Kulek nie przywiązuje wagi do takich drobiazgów - podpisała zdjęcie.

Krystyna PawłowiczKrystyna Pawłowicz Krystyna Pawłowicz - Twitter

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, a niektórzy użytkownicy Twittera porównali Pawłowicz do jednej z najsławniejszych aktorek na świecie - Meryl Streep. Wy też widzicie podobieństwo?

Bardzo podobna jest pani do Meryl Streep!
Nic się pani nie zmieniła - komentowali fani.

Choć musimy przyznać, że porównanie do Meryl Streep jest dosyć odważne, może i małe podobieństwo jest widoczne. Naszym zdaniem może chodzić o kształt nosa.

Meryl StreepMeryl Streep eastnews