Piotr Rubik pluska się w jacuzzi z tłumem znajomych i żoną: Zobaczcie, ile osób się mieści!

Piotr Rubik postanowił zaszaleć i wziął udział w imprezie w jacuzzi, w którym zmieścił się tłum jego znajomych. Okazuje się, że muzyk w ten sposób zareklamował nowe show TVN-u.

Piotr Rubik zaskoczył jacuzzi party, które zrelacjonował na swoim InstaStories. Muzyk pokazał w relacji, jak imprezuje w stroju kąpielowym z tłumem znajomych i swoją żoną. Przyjaciele Rubików z trudem zmieścili się w napełnionym wodą jacuzzi, a rozradowany kompozytor krzyczał do telefonu:

Słuchajcie, "Hotel Paradise" to jest małe Miki w porównaniu do "Power Couple". Zobaczcie, ile osób mieści się w jacuzzi! - słyszymy na nagraniu udostępnionym na InstaStories.

Błyskawiczna maseczka upiększająca na święta. Zrobisz ją ze składników, które masz w kuchniDomowe SPA: pomysły na relaks i dbanie o urodę

Piotr Rubik pluska się w jacuzzi z tłumem znajomych. Nie zabrakło Katarzyny Pakosińskiej i Janusza Chabiora

Mimo szalejącej pandemii koronawirusa, kiedy imprezowanie nie jest wskazane, na małej przestrzeni zmieścili się między innymi Katarzyna Pakosińka z mężem Iraklimem Basilashviliem i Janusz Chabior z partnerką Agatą Wątróbską. Impreza w bąbelkowym anturażu zapowiada nowy program TVN "Power Couple". W nowym celebryckim formacie, który pokaże losy par mieszkających w jednej wilii, pojawią się Rubikowie i pary, które razem z nimi pluskały się w jacuzzi.

Zobacz wideo Piotr Rubik w jacuzzi z przyjaciółmi

TVN tak reklamuje swoje nowe show:

Siedem par zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania – czytamy na łamach portalu "Dzień dobry TVN".

W "Power Couple" wystąpią także między innymi Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Aleksandra i Piotr Gruszka czy Hubert Gromadzki i Magda Nędza. Show poprowadzi Olivier Janiak.

Piotr Rubik i Agata Rubik z córkamiPiotr i Agata Rubikowie: Żyjemy z oszczędności. Kiedyś podróżowali, dziś już nie

Zobaczcie, jak gwiazdy imprezowały w jacuzzi. Zachęcili Was do oglądania programu?  

Więcej o: