Agata Rubik miała problemy z odżywianiem? "Nosiłam w sobie dużo napięć. Dostałam w prezencie tort i zeżarłam go w ukryciu"

Agata Rubik przyznała na swoim koncie na Instagramie, że pięć lat temu "zajadała stresy". Wspomniała, że gdy dostała wtedy tort, zjadła go w tajemnicy przed bliskimi. Przekonuje jednak, że dawne, niezdrowe podejście to już przeszłość.

Agata Rubik często wrzuca na swoje konto na Instagramie zdjęcia, które sugerują, że rozważnie podchodzi do kwestii odżywiania. Dzieli się swoimi przepisami, chętnie też ćwiczy. Przyznała jednak, że nie zawsze tak było - jeszcze pięć lat temu zajadała stres, z którym nie potrafiła sobie poradzić.

Agata Rubik o swoich problemach z odżywianiem

Agata Rubik obecnie jest na diecie. Chętnie dzieli się w sieci postami, na których pokazuje co je i w jakich ilościach. Wrzuca swoje własne przepisy, od czasu do czasu korzysta też z cateringu i suplementów. Stara się też ćwiczyć, bo - jak przyznała kilka miesięcy temu - w wyniku spędzania czasu w domu Rubik przytyła osiem kilo. Szybko jednak wróciła do formy i zrzuciła wcześniej przybrane kilogramy.

Mimo że obecnie rozsądnie podchodzi do tego, co je, nie zawsze tak było. Modelka wspomniała na swoim InstaStory wakacje, podczas których "nosiła w sobie dużo napięć". Nie potrafiła sobie radzić z emocjami, czego wynikiem było zajadanie stresu. Na zdjęciu widzimy wielki, czekoladowy tort, który Agata zjadła sama tak, by nikt nie widział.

Zobacz wideo Agata Rubik pokazuje, jak przygotować domowe mleko orzechowe
Pięć lat temu imieniny spędziłam na Malediwach. Dostałam wtedy w prezencie od hotelu czekoladowy tort. Mimo że nie przepadam za czekoladą, pożarłam go w ukryciu w całości. Nosiłam wtedy w sobie dużo napięć i stresów, z którymi sobie nie radziłam i które próbowałam rozładowywać właśnie w taki sposób...Trochę czasu minęło, zanim sobie to uświadomiłam i cieszę się, że to już za mną - napisała na Instagramie Rubik.

InstaStory Agaty RubikInstaStory Agaty Rubik instagram.com@agata_rubik

Wspomnienie Rubik brzmi niepokojąco, jednak widać, że ma świadomość że, dawne nawyki były niezdrowe. Zresztą - obecna aktywność na koncie modelki na Instagramie sugeruje, że do kwestii odżywiania podchodzi zdecydowanie rozsądniej. 

Zobacz też: Edyta Pazura dogryzała sławnym koleżankom, które narzekały na zdalną naukę dzieci. Agata Rubik zareagowała. "Słabo"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.