Agata Rubik schudła 7 kg w miesiąc. To efekt katorżniczej, ale popularnej wśród gwiazd diety. Internauci ostrzegają: Tyle kalorii to za mało

Agata Rubik zakończyła niedawno post dr Dąbrowskiej. To bardzo restrykcyjna dieta. Nic dziwnego, że jej fani się zaniepokoili.

Agata Rubik jest uważana ze jedną z najpiękniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Nie powinno więc nikogo dziwić, że w 2005 roku brała udział w konkursie Miss Polonia. 14 lat później nadal zachwyca. Trzeba przyznać, że jej figury pozazdrościłaby niejedna młodsza koleżanka. Mimo to niedawno przeszła na dietę.

Wiosną wiele osób decyduje się na odchudzanie. Wszystko po to, żeby w wakacje móc pochwalić się idealnym "beach body". Urlopy rządzą się już jednak swoimi prawami i wtedy mało kto trzyma się restrykcyjnej diety. Przekonała się o tym Agata Rubik. Jak wyznała na Instagramie, podczas wolnego przytyła 8 kilogramów.

Agata Rubik po poście Dąbrowskiej

Rubik ogłosiła już, że "wraca do gry". W odzyskaniu formy sprzed wakacji pomógł jej post dr Dąbrowskiej, uważany za jedną z najbardziej wymagających diet. Przypomnijmy, że osoby, które się go podejmują, jedzą wyłącznie niektóre owoce i warzywa. Agacie się to udało, w dodatku nie po raz pierwszy.

Pytacie, jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. (...) Podsumowując - czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg - pochwaliła się żona muzyka na Instagramie.

Nie wszyscy podzielają jednak jej entuzjazm.

600 - 800 kcal dziennie to niezdrowo niestety.
Zastanawiam się, ile nastolatek po przeczytaniu postu zacznie głodówki? - czytamy w komentarzach.

My nie zauważyliśmy, że Agata Rubik przybrała w wakacje 8 kilogramów. Co myślicie o tak restrykcyjnych dietach? Rzeczywiście była jej potrzebna?

Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express":

Zobacz wideo

Więcej o: