Agnieszka Kaczorowska odsłania ciążowy brzuch podczas wakacji na Malediwach. To pierwsze takie ujęcia. Wygląda kwitnąco

Agnieszka Kaczorowska poleciała z mężem i córką na wakacje. Zdążyła pochwalić się już rajskimi widokami, na tle których prezentuje ciążowy brzuch.

Agnieszka Kaczorowska już niedługo urodzi drugie dziecko. Tańcząca aktorka była zmuszona potwierdzić ciążę, ponieważ internauci podejrzewali ten fakt i zasypywali ją gratulacjami. Choć nie publikuje zbyt wielu zdjęć z zaokrąglonym brzuchem, podczas wakacji na Malediwach nie miała z tym problemu. Na jej Instagramie można podziwiać powiększające się krągłości tancerki.

Beata Tadla zaczyna luksusową podróż poślubną. Wyjeżdża do egzotycznego krajuBeata Tadla zaczyna luksusową podróż poślubną. Wyjeżdża do egzotycznego kraju

Agnieszka Kaczorowska odsłania ciążowy brzuch podczas wakacji na Malediwach

Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli mamy już od niespełna dwóch lat. Serialowa Bożenka Lubicz poszła w ślady Lewandowskich i choć publikuje zdjęcia z córką, nie pokazuje jej twarzy. Aktorka stara się chronić prywatność, jednak internauci nie dają za wygraną. Gwiazda doskonale wie, jakich treści oczekują od niej jej fani, dlatego też szczegółowo relacjonuje, jak bawi się na Malediwach. Pochwaliła się m.in. ciążowym brzuchem.

Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu - napisała podekscytowana.
 

Jak można było się spodziewać, fani obsypali Agnieszkę komplementami. My również, wygląda pięknie.

Jaka szczuplusieńka. Ciąża jest dla ciebie ślicznym dodatkiem.
Cudownie! Ja pięknie!

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska z rozrzewnieniem wspomina czasy "ciuchów po domu": "Zakładało się grube, obdarte skarpety"

Gwiazda kilka dni temu dała fanom do zrozumienia, że ciąża ją uskrzydla, a radość i pozytywna energią, jaką emanuje, widać na każdym kroku.

Lubię ten blask. To taki blask, który zobaczyłam u siebie po raz pierwszy, będąc w ciąży z Emilką Na szczęście on nie mija wraz z urodzeniem dziecka. Został i powiem Wam szczerze, że nigdy nie czułam się tak piękną kobietą, jak od kiedy jestem mamą. Ten blask widać przy projektach, w których biorę udział, widzi go kamera, aparat, ale poza jakąkolwiek sceną zawodową, widzę go ja, w lustrze i uwielbiam tak błyszczeć - czytamy pod postem.

Czekamy w takim razie na kolejne piękne ujęcia. Tymczasem w galerii zobaczycie, jak Agnieszka i Maciej uczyli Emilkę pływać w wodach Oceanu Indyjskiego.