Książę Filip jest podirytowany nadmierną troską w szpitalu. Królewska biografka nie ma wątpliwości: Może być dosadny w zachowaniu

99-letni książę Filip przebywa obecnie w szpitalu. Biografka rodziny królewskiej twierdzi, że choć mąż Elżbiety II czuje się coraz lepiej, to pobyt w szpitalu może działać mu na nerwy.

17 lutego książę Filip trafił do szpitala z powodu złego samopoczucia. Tabloid "Daily Mail" poinformował, że mąż królowej Elżbiety II nie jest hospitalizowany w związku z zarażeniem koronawirusem. 99-latek jest w bardzo dobrym nastroju, choć na szpitalną troskę może reagować nieco impulsywnie.

Królowa Elżbieta II zakazuje odkurzania dywanów w pałacu Buckingham. Powód? Zaskakujący Królowa Elżbieta II zakazuje odkurzania dywanów w Pałacu Buckingham. Powód? Zaskakujący

Książę Filip przebywa w szpitalu. Jest podirytowany nadmierną troską o jego zdrowie

Wygląda na to, że książę Filip nie należy jednak do grona najspokojniejszych pacjentów. Królewska biografka Penny Junor żartowała, że lekarze i pielęgniarki pracujący w prywatnym szpitalu Króla Edwarda VII w Londynie najprawdopodobniej nie chcieliby opiekować się księciem na swoim dyżurze. Mąż królowej Elżbiety II jest "zirytowany", gdy inni robią wokół niego "zamieszanie":

Myślę, że książę Filip może być dość dosadny w swoim zachowaniu. Kiedy poczuje, że ludzie się o niego denerwują, może otwarcie zareagować - przyznała Penny Junor w audycji "BBC Breakfast".
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

99-latek podobno nie lubi, kiedy ludzie skupiają na nim uwagę:

To człowiek, który nie chce, by jego 100. urodziny stały okazją do jakiegokolwiek zamieszania, dlatego fakt, że jest w szpitalu może go irytować.

Jak podaje "Daily Mail", książę trafił do szpitala z powodu złego samopoczucia. Oficjalnie jednak nie podano przyczyny hospitalizacji. Mężczyzna miał wejść do placówki o własnych siłach.

Książę Filip w szpitalu Książę Filip wciąż jest w szpitalu. Są pierwsze informacje o jego stanie zdrowia

94-letnia królowa Elżbieta II nie przerwała pełnienia królewskich obowiązków z powodu hospitalizacji męża. W środę rozmawiała z admirałem Tonym Radakinem na temat Królewskiej Marynarki Wojennej.

Warto przypomnieć, że Elżbieta II i książę Filip przyjęli pierwszą dawkę szczepionki na koronawirusa. Pałac Buckingham nie potwierdził jeszcze, czy królewska para jest już po drugim zastrzyku.

Więcej o: