Marzena Rogalska i Tomasz Kammel przestali obserwować się na Instagramie. Zniknęły też oznaczenia. W ruch poszła blokada?

Marzena Rogalska z dnia na dzień rzuciła pracę w Telewizji Polskiej, a jej programowy partner nawet jej nie pożegnał dobrym słowem. Teraz okazuje się, że konflikt między nimi narasta. Nie obserwują się już na Instagramie.

Nowy pomysł rządu na dodatkowe opodatkowanie mediów wzburzył opinią publiczną. 10 lutego prawie wszystkie stacje telewizyjne i radiowe oraz serwisy internetowe przestały działać. Jedynie Telewizja Polska nadawała, kilka dni później chwaląc się wysoką oglądalnością. Tego dnia "Pytanie na śniadanie" - jak co środę - prowadziła Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. Na dziennikarski duet wylała się lawina hejtu, co poskutkowało odejściem tej pierwszej z sympatyzującej z Prawem i Sprawiedliwością TVP. Okazuje się, że to nie koniec tego wątku. Śniadaniówkowy partner Rogalskiej przejął jej program - "To był rok!", co zaogniło relacje między nimi. Jest na to kolejny dowód.

TVP Kobieta płaci grosze? Daniel Qczaj zdradził, jaką stawkę mu zaproponowano (zdjęcie ilustracyjne)TVP Kobieta płaci grosze? Daniel Qczaj zdradził, jaką stawkę mu zaproponowano

Zobacz wideo Marzena Rogalska. Jak ćwiczy i jak dba o swoją sylwetkę? Rozmawiamy na planie nowego show kulinarnego

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel przestali obserwować się na Instagramie. Skorzystali z opcji blokady?

TVN ma Wellman i Prokopa, a TVP miało Rogalską i Kammela. Marzena zaimponowała internautom i kolegom po fachu, że w końcu odeszła z pracy w telewizji, która w oczach Polaków jest stronnicza i ma niewiele wspólnego z obiektywizmem. Inaczej postąpił jej programowy partner, który nie dość, że stale jest twarzą TVP, to w dodatku dostał na Woronicza nową fuchę. Sytuacja z dnia na dzień rozwija się i jak udało nam się ustalić, wieloletni znajomi zerwali ze sobą kontakt.

Izabella KrzanIzabella Krzan kocha biel we wnętrzach. Jej mieszkanie jest skromne, ale ładne

Kammel i Rogalska przestali obserwować się na Instagramie, ale to nie wszystko. Ze zdjęć, na których pozują razem, zniknęły znaczniki ich profili, co jasno daje do zrozumienia, że musieli się zablokować.

 

Czyżby teraz nadszedł czas na usunięcie wspólnych zdjęć?

Marzena Rogalska, Tomasz KammelKammel nie komentuje odejścia Rogalskiej: Ma dobre warunki, poprowadzi program z każdym

Więcej o: