Marzena Rogalska odeszła z "PnŚ". Internauci masowo udostępniają jej post. "Wielki szacunek dla pani Marzeny"

Po odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP w sieci rozpętała się burza. Internauci nie tylko chwalą dziennikarkę, ale i udostępniają jej post, komentują i lajkują.

Marzena Rogalska po 12 latach postanowiła pożegnać się z TVP. Jej decyzja była ogromnym zaskoczeniem. W końcu od przeszło dekady była jedną z głównych dziennikarek Telewizji Polskiej. Wszystko jednak zmieniło się 10 lutego, w dzień ogólnopolskiego strajku mediów. Teraz Marzena Rogalska zamieściła na Instagramie pożegnalny wpis, który w mgnieniu oka rozniósł się po sieci. Internauci masowo udostępniali, komentowali i lajkowali post.

Zobacz wideo Marzena Rogalska. Jak ćwiczy i jak dba o swoją sylwetkę? Rozmawiamy na planie nowego show kulinarnego

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Marzena Rogalska w pożegnalnym wpisie odniosła się do protestu mediów dotyczącego wprowadzenia przez rząd dodatkowego podatku dla prywatnych medialnych film. 

Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - napisała.

Czym jest protest Czym jest protest "Media bez wyboru"? Co oznacza dla widza? Wyjaśniamy, o co walczymy i o co chodzi

 

Pod postem obecnie jest prawie pięć tysięcy komentarzy i ponad 25 tysięcy polubień. To samo dzieje się na oficjalnym profilu programu "Pytanie na śniadanie" na Facebooku. Tam post skomentowało półtora tysiąca osób i został udostępniony 63 razy.

Wielki szacunek dla pani Marzeny, że nie poddaje się nomenklaturom, że szanuje swoje przekonania. Jako jedyna chyba w całej TVP zauważyła i skomentowała to, co się stało w środę. Brawo. Jako jedyna chyba będzie zawsze mogła popatrzeć w lusterko i zobaczyć w nim człowieka.
Każdy szanujący się człowiek powinien odejść z tego "czegoś". To już nie jest telewizja, tylko tuba propagandowa. A dla pani Marzeny brawa.
Uwielbiam za duży dystans do siebie. Wcale się nie martwię o panią Marzenę, ktoś chętnie ją do siebie przytuli i zobaczymy np. w innym programie innej tv.
Bez pani to już nie będzie to samo - komentują internauci.

Z Telewizją Polską pożegnało się już wiele znanych i świetnych dziennikarzy. Przypomnijmy, że wśród nich jest Piotr Kraśko, Robert Janowski, Jarosława Kret, Beata Tadla, Maciej Orłoś, Michał Olszański czy Monika Zamachowska. Teraz do grona dołączyła Marzena Rogalska. 

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. 'Zawsze można zacząć od nowa'. Nawiązała do strajku mediówMarzena Rogalska odchodzi z TVP. "Zawsze można zacząć od nowa". Nawiązała do strajku mediów

Więcej o: