Zdjęcie Meghan i Harry'ego nie do końca podoba się internautom: Niby ładne, ale te stopy Hobbita. A eksperci? Dodali swoje trzy grosze

Nie milkną echa po ogłoszeniu ciąży przez Meghan Markle i księcia Harry'ego. Internauci komentują sposób, w jaki para zdecydowała się podzielić radosną nowiną ze światem. Głosy są mocno podzielone.

Mimo że Meghan Markle i książę Harry już od ponad roku nie pełnią żadnych oficjalnych funkcji członków rodziny królewskiej, media wciąż interesują się ich życiem. W najbliższym czasie z pewnością się to nie zmieni, ponieważ w walentynki para obwieściła światu, że spodziewają się drugiego dziecka. Tym samym ponownie zwrócili na siebie uwagę całego świata.

Fryzjer Meghan Markle zdradził metodę, która pozwoli zachować piękne włosy zimąFryzjer Meghan Markle zdradził, jak zadbać o włosy zimą. To najlepszy sposób na piękny i zdrowy wygląd kosmyków

Internauci komentują ogłoszenie ciąży Meghan i księcia Harry'ego

Do ciąży Meghan Markle zdążył się już odnieść Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu. Internauci również nie próżnują i gromko komentują sposób, w jaki para zdecydowała się podzielić radosną nowiną ze światem. Przypomnijmy, że ci pokazali zdjęcie, na którym ciężarna Meghan opiera się na leżącym ukochanym. Nie wszystkim internautom się to spodobało.

Niby zdjęcie ładne, ale te stopy Hobbita.
Gratuluję Meghan i Harry, ale czy te gołe stopy były konieczne? - pisali internauci.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry ogłosili ciążę w walentynki. To hołd dla Diany

Co ciekawe, krytycy w przeciwieństwie do internautów chwalą sposób, w jaki Meghan i Harry pokazują się w mediach. Eksperci w rozmowie z "Daily Mail" przyznał, że para jest świadoma, że prawdziwa władza w mediach nie tkwi już w koronie, a w mediach społecznościowych, co ci świetnie wykorzystują.

To para, która lepiej niż większość rozumie współczesność, która wie, że prawdziwa władza nie leży już w koronach i pałacach, ale w internecie i mediach społecznościowych.
Gdyby ich twarze nie były tak znane, a stylizacja tak elegancja, to zdjęcie spokojnie mogłoby uchodzić za plakat do hollywoodzkiego filmu. Przystojny książę o niepokornym sercu i piękna aktorka, która wskazała mu drogę. Razem przeciw konwencjom - tłumaczą eksperci.
 

A wam jak się podoba ciążowa sesja Meghan?

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje