Królowa Elżbieta II nie czekała długo. Zareagowała na ciążę Meghan. Rzecznik przekazał jej oświadczenie

Brytyjska rodzina królewska gratuluje Meghan Markle i księciu Harry'emu. Pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Ta ekscytująca wiadomość jest tematem numer jeden we wszystkich zagranicznych mediach. Książęca para podzieliła się szczęśliwą nowiną w dzień zakochanych, umieszczając specjalne oświadczenie w prasie. Opublikowano także zdjęcie, na którym Meghan ma już całkiem spory brzuszek. Teraz gratulacje postanowiła złożyć im królowa Elżbieta II wraz z całą rodziną.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka

Królowa Elżbieta II gratuluje Meghan i księciu Harry'emu

Zapewne rodzina królewska wiedziała wcześniej o ciąży Meghan. Jednak teraz postanowili oficjalnie pogratulować księciu Harry'emu i jego żonie.. Rzecznik prasowy brytyjskiej rodziny królewskiej przekazał oświadczenie:

Jej Wysokość Królowa Elżbieta II, książę Edynburga, książę Walii i cała rodzina jest zachwycona i życzy im wszystkiego najlepszego.

Wcześniej rzecznik prasowy Meghan Markle i księcia Harry'ego powiedział:

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka.

Noc Kupały 2020. Kiedy wypada? Co to za święto? (zdjęcie ilustracyjne)Walentynki. Poznaj historię najromantyczniejszego dnia w roku

Meghan Markle i książę Harry nieprzypadkowo ogłosili ciążę w walentynki

Meghan Markle i książę Harry informację o ciąży przekazali w dzień zakochanych, walentynki. Data ta nie była przypadkowa. W ten sposób chcieli oddać hołd księżnej Dianie. Żona księcia Karola również w walentynki ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Kilka miesięcy po tamtym wydarzeniu, we wrześniu 1984 roku, na świat przyszedł książę Harry.

Dziecko Meghan i Harry'ego będzie dziesiątym lub jedenastym prawnukiem księcia Edynburga, w zależności od tego, czy pojawi się przed dzieckiem wnuczki królowej - Zary Tindall, która również termin porodu ma w 2021 roku. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje