Magda Mołek odpowiada krytykującym protest "Media bez wyboru": Tego nie dowiecie się z mediów narodowych

Magda Mołek w środę opublikowała na Instagramie czarną planszę związaną z protestem mediów. Opinie były skrajne. Teraz dziennikarka odniosła się do przeciwników protestu: Tej wolności będę bronić. Zawsze.

Magda Mołek w sierpniu ubiegłego roku zakończyła współpracę że stacją TVN. Od tamtej pory poświęciła się prowadzeniu autorskiego kanału na Youtube i podcastu o seksualności, który realizuje wraz z Joanną Keszką. "Rozważna i erotyczna" porusza tematy trudne lub uznawane za tabu. W środę dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że interesuje się sprawami ważnymi i istotnymi. Gdy tylko ruszył protest "Media bez wyboru", Mołek opublikowała na Instagramie czarną planszę. Standardowo akcja miała zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Do tych drugich odniosła się w kolejnej publikacji. 

Protest Strajku Kobiet w związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnegoSprawa kobiet połączy opozycję? "Chcemy, żeby politycy się opamiętali, zanim dojdzie do tragedii"

Magda Mołek odpowiada krytykującym protest "Media bez wyboru": Ujmę to najdelikatniej

Magda Mołek w czwartkowy wieczór opublikowała na Instagramie swój portret. Zapowiedziała, że nie będzie pisać o pączkach, bo to nie one spędzają jej sen z powiek. Odniosła się za to do osób, które krytykowały protest "Media bez wyboru" pod jej poprzednią publikacją.

Dziękuję za Wasze wsparcie i głos rozsądku. Bardzo. A tym którzy wyzywają mnie - ujmę to najdelikatniej - od histeryzującej gwiazdeczki z TVN, uprzejmie przypominam, że od zeszłego roku nie pracuję tam, tylko tworzę swój autorski kanał na YouTubie W MOIM STYLU. Fakt, tego nie dowiecie się z mediów narodowych (dzięki Bogini!) - napisała.
 

Edward Miszczak, Magda MołekEdward Miszczak skomentował odejście Magdy Mołek i Kingi Rusin z TVN-u

Mołek podzieliła się również swoim punktem widzenia na temat dziennikarstwa.

Zajmuję się tam tym, co kocham najbardziej: zadaję pytania i szukam odpowiedzi. Bo tak rozumiem dziennikarstwo. I tej wolności będę bronić. Zawsze.

Tym razem większość komentujących popierała wpis dziennikarki, a pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komplementów i słów wparcia.

Zobacz wideo Maffashion skrytykowała stylizacje w Dzień Dobry TVN. Teraz stylistka jej odpowiada - ze łzami w oczach

Magda MołekMołek oficjalnie odeszła z TVN-u. "Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły"

Więcej o: