Magda Mołek wraca do "Dzień Dobry TVN". ''Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat''. Tęskniliście?

Magda Mołek powróci do jednej z najpopularniejszych śniadaniówek - zobaczymy ją w "Dzień Dobry TVN". Czym będzie się zajmować?

Magda Mołek jest lubianą prezenterką, która w programie "Dzień Dobry TVN" pracowała przez 14 lat. Jej partnerami w popularnej śniadaniówce byli m.in. Olivier Janiak, Jolanta Pieńkowska, Andrzej Sołtysik i Marcin Meller. W 2019 roku podjęła decyzję o odejściu, by zająć się swoim autorskim programem "W roli głównej", emitowanym w TVN Style. Po roku nieobecności Magda Mołek powróci do "DDTVN", jednak już nie w roli prowadzącej. Prezenterka zajmie się codziennym przeglądem prasy.

Magda Mołek wraca do "Dzień Dobry TVN"

Informacją o powrocie prezenterka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym wyznała, jak się czuje po roku nieobecności. Dodatkowo pierwszy odcinek z jej udziałem odbył się w wyjątkowy dla niej dzień.

Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro. Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu - napisała
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a fani prezenterki nie kryją zaskoczenia. W końcu Magda Mołek była jedną z najbardziej lubianych prowadzących, a jej odejście wielu zasmuciło.

Czekam, pani Madziu, to będzie piękny poranek.
Wracaj! Tęsknimy!
Wreszcie DDTVN z najlepszą dziennikarką - piszą wielbiciele Magdy Mołek.

Magda Mołek ma urodziny

Prezenterka dokładnie 30 kwietnia skończyła 44 lata. Z pewnością jej powrót do "DDTVN" był dla niej miłym prezentem. Kto wie, może zostanie tam na dłużej.