Sam Asghari w końcu zabrał głos. Partner Britney Spears uderzył w jej ojca: "To totalny kut*s"

W sieci nie milkną echa dokumentu "Framing Britney Spears". Tym razem poniekąd odniósł się do niego partner Britney Spears - Sam Asghari. Nie zostawił suchej nitki na ojcu piosenkarki.

Kilka dni temu swoją premierę miał dokument dziennikarzy "New York Timesa", w którym skupiono się na karierze Britney Spears, a także jej walce z ojcem, pod którego kuratelą jest od ponad 13 lat. Przypomnijmy, że piosenkarka nie może sama zarządzać niemalże każdym aspektem swojego życia. O wszystkim decyduje jej ojciec, czego sama zainteresowana ma już dosyć. O swoje prawa walczy w sądzie, a jej fani zainicjowali ruch #FreeBritney, który miał na celu nagłośnić sprawę, co się zresztą udało.

Chłopak Britney Spears przerywa milczenie

Związek Britney Spears i Sama Asghariego wzbudzał sporo kontrowersji od samego początku. Mężczyzna jest o 13 lat młodszy od piosenkarki i niechętnie wypowiada się publicznie na temat kurateli ukochanej. Tym razem po raz pierwszy dosadnie się wypowiedział na jej temat. Nie omieszkał obrazić ojca Britney. Kilka dni po premierze dokumentu zamieścił na Instagramie mocny wpis.

Teraz jest ważne, aby ludzie zrozumieli, że nie mam żadnego szacunku do kogoś, kto próbuje kontrolować nasz związek lub stale rzuca nam kłody pod nogi. Moim zdaniem Jamie to totalny kut*s. Nie będę wchodził w szczegóły, ponieważ zawsze szanowałem naszą prywatność, ale nie przyjechałem do tego kraju, aby nie móc wyrażać swojej opinii - napisał.

Sam AsghariSam Asghari instagram.com@samasghari

Kim jest chłopak Britney Spears?

Chłopakiem Britney Spears jest 26-letni Sam Asghari. To trener personalny, a także model, który swoją karierę w mediach zaczął od występu w teledysku zespołu Fifth Harmony do piosenki "Work From Home". To właśnie tam wypatrzyła go ekipa Britney Spears, która zaprosiła go do udziału w klipie piosenkarki do utworu "Slumber Party" w 2016 roku. Wówczas poznał Britney Spears, z którą szybko złapał dobry kontakt. Mało kto się spodziewał, że pomiędzy tą dwójką zrodzi się coś większego, a jednak! Para jest ze sobą już ponad cztery lata i nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś zmienić.

Zobacz wideo Jak Britney Spears straciła kontrolę nad własnym życiem? Zwiastun dokumentu "The New York Timesa"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.