Tłusty czwartek. Znamy cenę faworków od Magdy Gessler. Za ile kupimy słodycze "U Fukiera"?

Tłusty czwartek już tu jest. Sprawdziliśmy, ile kosztują faworki w lokalu "U Fukiera" Magdy Gessler.

Magda Gessler i jej lokal "U Fukiera" przygotował dla fanów słodkości liczne przysmaki. W tłusty czwartek w ofercie pojawiły się faworki i pączki, które tradycyjnie cieszą się sporym powodzeniem. Poznaliśmy już ceny pączków - wiemy też, ile kosztują faworki.

Znamy ceny faworków od Magdy Gessler na tłusty czwrtek

Magda Gessler ze swoim lokalem "U Fukiera" przygotowała dla fanów słodkie faworki i pączki. Można je zamówić na stronie, a następnie w tłusty czwartek, przypadający na 11 lutego, udać się na miejsce i odebrać pakunek.

Pisaliśmy już, że w tym roku za jednego pączka (do wyboru w dwóch opcjach smakowych - z konfiturą wiśniową albo malinową) od restauratorki trzeba zapłacić osiem złotych. Wyjątkiem są seniorzy, którzy mogą skorzystać z  promocyjnej okazji i kupić słodycz za złotówkę.

Teraz sprawdziliśmy, jak wygląda cena faworków, czyli drugiego najpopularniejszego przysmaku z oferty Gessler. Okazuje się, że za 20 dag "słodkiego chrustu" należałoby zapłacić 30 złotych, czyli w sumie aż 150 złotych za kilogram. Jako że tłusty czwartek wypada 11 lutego, można skorzystać z opcji odbioru osobistego w lokalu "U Fukiera" lub zdecydować się na dowóz, który jest możliwy tylko na terenie Warszawy. W ofercie poza faworkami i pączkami znalazły się też m.in. specjały, takie jak jabłecznik z cynamonem, sernik z czekoladą i beza migdałowa z kremem.

Zobacz wideo Galaktyczne, kolorowe, pyszne - najlepsze pączki i donaty na tłusty czwartek

Jeśli nie macie ochoty na zakupy, Magda Gessler zaproponowała także przepis na faworki, w którym dokładnie objaśnia co zrobić, by wyszły słodkie i chrupiące.

Zobacz też: Robert Makłowicz ma przepis na idealne pyszne pączki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.