Tłusty czwartek. Pączki od Magdy Gessler tanie jak nigdy! "U Fukiera" ogłasza promocję. Nie skorzystają z niej wszyscy

Lokal Magdy Gessler "U Fukiera" zdecydował się na promocje z okazji tłustego czwartku. I to nie byle jaką! Nie spodziewaliśmy się takiej obniżki w knajpie słynnej restauratorki.

Magda Gessler jak co roku z okazji tłustego czwartku oferuje swoim klientom słodkie i puszyste pączki z różnymi nadzieniami. Już od kilku dni na Facebooku i Instagramie lokalu "U Fukiera" pojawiają się zdjęcia apetycznie wyglądających przysmaków. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o cenach nienależących do najtańszych. Teraz okazało się, że właściciele lokalu zdecydowali się na sporą promocję. Jest jednak problem - nie skorzystają z niej wszyscy.

"U Fukiera" u Magdy Gessler pojawiła się promocja na pączki na tłusty czwartek

W lokalu "U Fukiera" należącego do Magdy Gessler pojawiła się spora promocja z okazji tłustego czwartku. Widać, że restauracja walczy o klientów, którzy w tym roku wyjątkowo będę mogli kupić pączki w bardzo niskiej cenie. Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie wynika, że nie skorzystają z niej jednak wszyscy. Seniorzy kupią pączki za złotówkę, z kolei cała reszta może to zrobić za osiem złotych.

 
Pączek dla seniora "U Fukiera" za 1 złotych! W tłusty czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku "U Fukiera" każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka "U Fukiera"! Juniorzy, dajcie znać seniorom. Zapraszamy - czytamy na profilu lokalu.

Do tej pory na stronie "U Fukiera" są dostępne pączki w dwóch opcjach smakowych - z konfiturą malinową i wiśniową. Skusicie się na słodkie przysmaki od Magdy Gessler?

Zobacz też: Jak zrobić faworki od Magdy Gessler? Koniecznie wypróbujcie przepis na słodki "chrust" na tłusty czwartek

Zobacz wideo Magda Gessler pokazała słodkie nagranie wnuczki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.