Zbliża się tłusty czwartek. Jakie ceny u Magdy Gessler? Sprawdzamy. Nie jest najtaniej...

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Magda Gessler w swoim lokalu "U Fukiera" zadbała o to, by i w tym roku słodkości nie zabrakło. Ile kosztują?

Magda Gessler jak co roku z okazji tłustego czwartku oferuje swoim klientom słodkie i puszyste pączki z różnymi nadzieniami. Już od kilku dni na Facebooku i Instagramie lokalu "U Fukiera" pojawiają się zdjęcia apetycznie wyglądających przysmaków. Oczywiście, słodkości sygnowane nazwiskiem Gessler mają swoją cenę. Ile kosztują?

Tłusty czwartek: Ile kosztują pączki od Magdy Gessler?

Pączki według Magdy Gessler to puszyste słodkości z nadzieniem. Obficie posypane słodkim pudrem lub polane lukrem na pewno sprawią, że wasz tłusty czwartek będzie nie tylko tłusty, ale i przesłodki.

Do tej pory na stronie "U Fukiera" są dostępne pączki w dwóch opcjach smakowych - z konfiturą malinową i wiśniową. Cena za słodycz z lokalu Gessler sięga aż ośmiu złotych. To sporo, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że w zwyczajnych piekarniach pączek kosztuje czasem nawet niewiele ponad złotówkę. To mimo wszystko i tak taniej, niż w zeszłym roku. Wtedy trzeba było zapłacić o złotówkę więcej, co zresztą nie przeszło bez uwagi fanów słodkości od Magdy Gessler, którzy byli oburzeni tak wysoką ceną.

Magda GesslerTłusty czwartek już za moment. Przepis na pączki od Magdy Gessler do trudnych nie należy

Tłusty czwartek - kiedy kupić pączki Magdy Gessler?

W tym roku tłusty czwartek przypada na 11 lutego, co oznacza, że już w przeciągu dwóch tygodni warto zastanowić się nad zakupem słodkości u Magdy Gessler. Na stronie "U Fukiera" już od kilku dni jest dostępna oferta z oferowanymi słodkościami. Można składać zamówienia, które będą do odebrania w tłusty czwartek.

Magda GesslerMagda Gessler kończy współpracę ze "Schroniskiem Smaków". Właściciele wydali oświadczenie: Trzeba traktować się poważnie, po partnersku

Pączki "U Fukiera" owiały sławą Warszawę. Puszyste, złociutkie, pełne nadzienia, oblane lukrem z białym rumem. Przyjmujemy już zamówienia na tłusty Czwartek - czytamy na stronie.
 

Skusicie się?

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!
Więcej o: