Magda Gessler odniosła się do informacji o ślubie z Waldemarem. Wszystko już jasne

Ostatnio w mediach pojawiły się plotki na temat domniemanego ślubu Magdy Gessler i Waldemara Kozerawskiego. Teraz postanowiła odnieść się do nich sama zainteresowana.

Niedawno o Magdzie Gessler było głośno za sprawą afery ze Schroniskiem Smaków. Właściciele restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej zakończyli współpracę z restauratorką w atmosferze niemałego skandalu, na co zdecydował się zareagować nawet partner gwiazdy - Waldemar Kozerawski. Napisał post na Facebooku, w którym nazwał Magdę Gessler swoją żoną. To wzbudziło wiele spekulacji na temat sekretnego ślubu gwiazdy, do czego gwiazda TVN postanowiła się wreszcie odnieść.

Magda Gessler komentuje plotki o ślubie 

Jak się okazuje, Magda Gessler nie jest mężatką. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości w rozmowie z "Faktem".

Czuję się jego żoną, a on moim mężem. I to trwa. Czy jest coś bardziej prawdziwego niż to, że dwoje ludzi składa sobie taką obietnicę miłości tylko między sobą? Z własnej woli, chęci? Nasz związek jest wyjątkowy z wielu powodów i to jest piękne! - skomentowała restauratorka na łamach "Faktu".

Jak Magda Gessler poznała ukochanego Waldemara?

Magda Gessler poznała Waldemara Kozerawskiego ponad 30 lat temu. Już wtedy mężczyzna zauroczył się restauratorką, jednak ich drogi szybko się rozeszły. On wyjechał do Kanady, gdzie do dziś pracuje jako chirurg, a ona poleciała do Madrytu. Spotkali się po latach podczas zjazdu absolwentów Akademii Medycznej, którą organizowała Magda Gessler. Wyszli z niej razem i od tamtej pory są parą.

Romantycznie? 

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

ZOBACZ TEŻ: Jak znani dzisiaj kucharze wyglądali w młodości? Sprawdziliśmy! Magda Gessler miała proste włosy, a Gordon Ramsay przypominał Leonardo DiCaprio

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.