Agnieszka Włodarczyk pozuje z partnerem na plaży. Fanka wbiła jej szpilę. Chodzi o różnicę wieku. Aktorka odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami romantycznym zdjęciem z plaży. Czarno-biała fotografia z ukochanym aktorki rozbudziła tych najbardziej krytycznych internautów. Jedna z komentujących odniosła się do różnicy wieku, jaka dzieli aktorkę i sportowca. Włodarczyk nie miała zamiaru tego przemilczeć.

Agnieszka Włodarczyk ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziecka. Aktorka od tamtego momentu coraz chętniej dzieli się szczegółami na temat ciąży i publikuje w mediach społecznościowych materiały dokumentujące jej błogosławiony stan. 40-latka pokazała na instagramowym profilu romantyczne zdjęcie, na którym idzie po plaży ze swoim ukochanym, Robertem Karasiem. Czarno-biała fotografia wzbudziła ogromne zainteresowanie internatów, a jeden z nich nawiązał do różnicy wieku, jaka dzieli Agnieszkę i jej partnera:

No ładnie, aczkolwiek moim zdaniem facet dziewięć lat młodszy, to nie najlepszy wybór dla kobiety.

Aktorka niemal natychmiast zareagowała na niestosowną zaczepkę:

Nikt cię o zdanie nie pytał.
 

Małgorzata RozenekRozenek o metamorfozie po ciąży. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. "Rozenek jakoś cudnie NIE chudnie"

Agnieszka Włodarczyk pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem. Internauta wbił jej szpilę. Odpowiedziała

Na szczęście większość komentujących zachwyciła się zdjęciem udostępnionym przez Włodarczyk:

Tak to powinno być.
Przepiękne zdjęcie, pani Agnieszko.
Ślicznie.
Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Włodarczyk pierwszy raz wstawiła na Instagram zdjęcie z partnerem w lipcu ubiegłego roku. Okazało się, że jej wybrankiem jest 31-letni Robert Karaś, triathlonista i mistrz świata Triple Ironman 2018. Para sporo czasu spędziła na wakacjach w Indonezji, co, jak przyznała później Agnieszka, miało zbawienny wpływ na jej samopoczucie i błogosławiony stan:

Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć. Bylibyśmy tam dłużej, gdyby nie zobowiązania zawodowe moje i Roberta. Nie, nie wróciliśmy stamtąd ze względu na jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk spędziła wieczór ze znajomymi. Bawiła się świetnie

Wygląda na to, że dobrego nastroju nie popsują Agnieszce nawet kąśliwe uwagi internautów.

Więcej o: