"Milionerzy". W duńskiej edycji padło pytanie o Andrzeja Dudę. Uczestniczka musiała wziąć koło ratunkowe

Uczestniczka duńskiej edycji "Milionerów" musiała zmierzyć się z pytaniem o Andrzeja Dudę. Nie znała odpowiedzi i zdecydowała się na koło ratunkowe. Telefon do przyjaciela jej nie uratował.

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów na świecie. Jego lokalne wersje ukazały się w ponad 100 państwach świata. Na brytyjskim pierwowzorze opiera się między innymi duńska edycja show. W niedzielnym odcinku uczestniczka została zapytana o Andrzeja Dudę. Nie znała odpowiedzi i skorzystała z koła ratunkowego. 

CZYTAJ TEŻ: "Milionerzy". Gracz już przy pierwszym pytaniu potrzebował pomocy publiczności. "Mają to niektóre narty i wszystkie skrzypce"

"Milionerzy". W duńskiej edycji padło pytanie o Andrzeja Dudę

Nie tylko w Polsce teleturniej "Milionerzy" cieszy się ogromną popularnością. Program z wypiekami na twarzy oglądają także duńscy telewidzowie. Ostatnio w show znalazł się także polski akcent. Jednej z mieszkanek Danii udało się najszybciej odpowiedzieć na pytania eliminacyjne, zasiąść naprzeciwko prowadzącego i rozpocząć bój o milion koron duńskich. 

W połowie stawki kobieta trafiła na pytanie o Andrzeja Dudę:

Prezydentem którego kraju został wybrany Andrzej Duda w 2020 roku?

A) Czech

B) Polski

C) Estonii

D) Chorwacji

Pomimo czterech dostępnych wariantów uczestniczka nie znała odpowiedzi. Zdecydowała się wykorzystać koło ratunkowe - wybrała telefon do przyjaciela. Pod telefonem czekał jej tata. Niestety i on nie znał prawidłowej odpowiedzi. Błędnie zasugerował córce odpowiedź A) Czechy. Uczestniczka zaufała tacie i zaznaczyła tę odpowiedź. W efekcie straciła 15 tysięcy koron duńskich i pogrzebała szanse na zwycięstwo w teleturnieju. 

ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Kto posługuje się w pracy degażówkami i chińskim nożem? Pytanie za tysiąc złotych sprawiło trudność

'Milionerzy''Milionerzy' screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.