Joanna Sydor grała w "M jak miłość" dziewczynę Zduńskiego. Dziś jest architektem wnętrz i zachwyca formą. "Bogini"

Joanna Sydor była gwiazdą "M jak miłość". Dziś gra w teatrze i skupia się na życiu prywatnym. Jedno z jej ostatnich zdjęć zachwyciło internautów. "Bogini piękna".

W tym roku "M jak miłość" będzie świętowało 21. urodziny. Dwójkowa produkcja od ponad dwóch dekad jest najchętniej oglądanym serialem obyczajowym w Polsce. Na przestrzeni lat wykreowała wiele nowych twarzy. Zalicza się do nich chociażby Joanna Sydor, która po długiej nieobecności na chwilę wróciła na plan "emki". Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje? Jest w świetnej kondycji, co potwierdza jedno z najnowszych zdjęć!

Zobacz wideo Oni odeszli z 'M jak Miłość'

Joanna Sydor grała w "M jak miłość" dziewczynę Zduńskiego. Dziś jest architektem wnętrz i zachwyca formą

Joanna Sydor opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zostało wykonane w listopadzie ubiegłego roku. Aktorka robiła porządki w telefonie i natknęła się na swoje ujęcie w czarnej koszulce i bieliźnie. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo atrakcyjnie, na co uwagę zwrócili internauci.

Bogini piękna!
Bardzo fajna dobranocka!
Zmysłowa, ślicznie wyglądasz!
Wow, piękno samo w sobie!
 

Po Instagramie Joanny można wywnioskować, że bardzo lubi utrzymywać kontakt z fanami. W social mediach publikuje wiele treści - najczęściej są to selfie. W opisie profilu ma z kolei wpisane dwa zawody - aktorka oraz projektantka wnętrz. Ostatnio nawet ogłaszała się na Facebooku, że chętnie urządzi komuś mieszkanie, ponieważ pilnie poszukuje pracy. Sydor gra bowiem w teatrach, które do 12 lutego będą jeszcze zamknięte.

Joanna Sydor"M jak miłość". Aktorka serialu została z niczym. Rozpoczęła poszukiwania pracy

Joanna była jedną z głównych gwiazd "M jak miłość" w latach 2003-2006. Wcielała się w Teresę, dziewczynę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Na plan dwójkowej produkcji wróciła w 2017 roku, jednak jej bohaterka pojawiała się w życiu byłego partnera rzadko.

Więcej o: