Magdalena Stępień "przypadkowo" pokazała ciążowy brzuch. Jest już sporych rozmiarów. Poród coraz bliżej

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień dość późno przekazali fanom oficalne wieści dotyczące ciąży modelki. Od tamtej pory przyszła mama chętnie dzieli się ciążowymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień potwierdzili ciążę modelki na Instagramie w grudniu ubiegłego roku. O stanie kobiety już wcześniej donosili informatorzy Plotka, a dopiero po dostrzeżonym przez nas na jednym z nagrań ciążowym brzuchu para oficjalnie podzieliła się z internautami swoim szczęściem. 

Ewelina, Magda Stępień i Jakub RzeźniczakMama dziecka Jakuba Rzeźniczaka o ciąży Magdy: Szkoda, że zapomina, że ma już córkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Magdalena Stępień "przypadkowo" pokazała ciążowy brzuch. Poród już niebawem

Magda Stępień znana z programu "Top Model" ostatnio nie chwaliła się ciążowym brzuchem, więc teraz postanowiła to nadrobić. Na InstaStory wrzuciła nowe zdjęcie, na którym "przez przypadek" na pierwszym planie znalazł się sporych już rozmiarów brzuch. Widać, że ciąża jest zaawansowana i poród zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że Magda i Jakub zaczęli już rozglądać się za wózkiem dla dziecka, co również modelka uwieczniła na swoim Instagramie.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Instagram/magdalena___stepien

Magda Stępień związała się z piłkarzem, z którego związkowych perypetii można by było nakręcić całkiem dobry serial. Jakub Rzeźniczak ma za sobą trwające kilka lat małżeństwo z Edytą Zając. Para początkowo wiodła życie jak z bajki, jednak romans piłkarza, który ujrzał światło dzienne, popsuł tę relację. Okazało się też, że wraz z kochanką Eweliną doczekał się córki - Inez. Pół roku temu pojawiły się w mediach pierwsze wzmianki o nowej partnerce Rzeźniczaka - Magdalenie Stępień. Mimo że para spotyka się stosunkowo krótko, już niedługo na świat przyjdzie jej dziecko. Przyszli rodzice chętnie chwalą się tym w mediach społecznościowych, informując internautów o przebiegu ciąży. Piłkarz niedawno opublikował na InstaStory poranną wyprawę na stację benzynową, której celem było spełnienie zachcianek ciężarnej ukochanej. Kupił kawę, rogaliki i mleko do płatków. Magda była wniebowzięta.

 

Jakub Rzeźniczak i Magdalena StępieńJakub Rzeźniczak oficjalnie ogłosił, że z Magdaleną Stępień spodziewają się dziecka

Zobacz wideo Maffashion wpadła w pułapkę photoshopa, a Patryk Vega pokazał plakat nowego filmu. Podsumowanie tygodnia
Więcej o: