Jakub Rzeźniczak spełnia zachcianki ciężarnej Magdaleny Stępień. O siódmej rano pobiegł na zakupy. "Na Kubę nie ma mocnych"

W połowie grudnia jako pierwsi poinformowaliśmy, że Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zostaną rodzicami. Niedługo po naszym artykule para potwierdziła radosne wieści. Teraz chętnie dzieli się urokami stanu błogosławionego w sieci.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień spotykają się od niedawna. Pierwsze informacje o związku tych dwoje pojawiły się zaledwie pół roku temu. Jak się okazuje - tyle wystarczyło, by utwierdzili się w przekonaniu, że są sobie pisani i chcą założyć rodzinę.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień jest w ciąży. Partnerka Jakuba Rzeźniczaka niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kilka dni po później Jakub i Magda potwierdzili informację o ciąży we wzruszającym wpisie.

CZYTAJ TEŻ: Jakub Rzeźniczak oficjalnie ogłosił, że z Magdaleną Stępień spodziewają się dziecka. "Owoc naszej miłości jest w drodze"

Jakub Rzeźniczak spełnia zachcianki ciężarnej partnerki

Od kiedy para oficjalnie poinformowała o powiększeniu się rodziny, Magda zaczęła chętnie opowiadać o ciąży i jej przebiegu, a także publikować zdjęcia z widocznym brzuszkiem. Widać, że oboje cieszą się i wyczekują przyjścia na świat maleństwa, ponieważ dzielą się swoją radością z obserwatorami. W niedzielę rano na profilu piłkarza na Instagramie pojawiło się zdjęcie z porannej wyprawy na stację benzynową, w którą udał się, aby spełnić ciążowe zachcianki ukochanej:

Rogalika bym zjadła, mleko z płatkami - napisał Jakub Rzeźniczak pod zdjęciem, na którym trzyma papierowe torebki ze spożywczymi zdobyczami w środku oraz kubeczek z kawą w zębach, podkreślając jednocześnie cel wycieczki.

Magdalena Stępień była zachwycona.

Ach te ciążowe zachcianki o siódmej rano. Na Kubę nie ma mocnych - napisała na InstaStories.

Zobaczcie zdjęcie. Urocze?

POLECAMY: Magda Stępień spaceruje z Rzeźniczakiem po plaży i pokazuje swój cień. Nie mamy wątpliwości - widać duży ciążowy brzuch

Jakub Rzeźniczak spełnia ciążowe zachcianki Magdaleny StępieńJakub Rzeźniczak spełnia ciążowe zachcianki Magdaleny Stępień instagram.com/jakubrzezniczak25

Więcej o: