Magdalena Stępień jest w ciąży. Partnerka Jakuba Rzeźniczaka niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, Jakub Rzeźniczak już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Magdalena Stępień jest w ciąży!

Prywatna sfera życia Jakuba Rzeźniczaka jest równie bujna jak jego kariera sportowa. Przez kilka lat media rozpisywały się o jego związku z Edytą Zając, jednak to uczucie nie przetrwało próby czasu. Ponoć to niewierność piłkarza miała być powodem zakończenia związku. Co więcej, wyszło na jaw, że sportowiec ma dziecko z inną kobietą. Niespełna pół roku temu dowiedzieliśmy się, że Rzeźniczak spotyka się z byłą uczestniczką "Top Model" - Magdaleną Stępień. Ich medialny debiut jako pary niestety zbiegł się z pierwszym poważnym kryzysem, o którego kulisach sama zainteresowana opowiedziała w rozmowie z Plotkiem. Na szczęście kryzys w związku został zażegnany, a para regularnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ewelina, Jakub RzeźniczakMama córki Jakuba Rzeźniczaka przerwała milczenie: Mam już dość

Magdalena Stępień jest w ciąży

Udało nam się dowiedzieć, że w życiu Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień szykują się wielkie zmiany. Jak donosi osoba z otoczenia pary, partnerka piłkarza zaszła w ciążę! Już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko.

Miłość Magdy i Kuby kwitnie. O dziecku myśleli już od jakiegoś czasu. Teraz ich marzenie o założeniu rodziny zaczyna się spełniać, ponieważ Magdzie udało się zajść w ciążę. Jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana - donosi nasz informator.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak szczerze o hejcie: Pracowałem nawet z psychologiem. Było czasem tak, że płakałem

Nam pozostaje jedynie pogratulować Magdzie oraz Kubie i oczekiwać od nich szczęśliwych wieści. 

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Stępień pokazała romantyczną niespodziankę od Jakuba Rzeźniczaka. "Na każdym kroku mnie zaskakuje"

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pokazali nagrania z wakacji
Więcej o: