Jakub Rzeźniczak oficjalnie ogłosił, że z Magdaleną Stępień spodziewają się dziecka. "Owoc naszej miłości jest w drodze"

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień zostaną rodzicami. W końcu potwierdzili informację, którą jako pierwszy podał Plotek.

Kilka dni temu pisaliśmy, że Magdalena Stępień jest w ciąży. Przyszła mama i jej ukochany Jakub Rzeźniczak długo milczeli, jednak teraz potwierdzili, że to prawda. Na Instagramie podzielili się z fanami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko.

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień jest w ciąży [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem

Na profilu na Instagramie przyszłych rodziców pojawiły się ich wspólne zdjęcia. Zostały zrobione podczas ich urlopu, na którym aktualnie przebywają. Pozują przytuleni, przyszły tata trzyma brzuch ukochanej. Ta w rękach trzyma zdjęcia USG. Obok nich znalazły się balony, na których widnieje napis: Oh, Baby.

Nie ma nic piękniejszego jak oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach. Dziękuję Ci Madziu. Jesteście moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem w trójkę - chociaż w sumie już jesteśmy - napisał piłkarz Wisły Płock.
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego końca roku. Owoc naszej miłości jest w drodze. Jesteśmy wdzięczni Bogu za nasz "mały" WIELKI CUD #ourdreamcometrue #wefeelsoblessed - dodała modelka.

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak Instagram.com/ magdalena___stepien

W komentarzach posypały się miłe słowa oraz komplementy pod adresem przyszłej mamy. Ich zdaniem promienieje i wygląda kwitnąco.

Gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Waszej trójki.
Super! Cieszę się ogromnie. Ostatnio nawet wchodząc na Twój profil sobie pomyślałam, że do szczęścia to już tylko dzidzi brakuje. Dużo zdrówka, Madziu, uważaj na siebie.
Gratulacje Kuba. Potrafisz strzelać nie tylko na boisku - piszą.
Zobacz wideo Ostro!

Stępień i Rzeźniczak zdecydowali się ogłosić radosną nowinę po tym, jak na InstaStories mogliśmy zobaczyć cień modelki, na którym widać było wyraźnie zaokrąglony brzuch. Jak na razie nie wiadomo, który to miesiąc. Będzie to drugie dziecko piłkarza, który jest już ojcem córki Inez.

Magda Stępień i Jakub RzeźniczakMagda Stępień po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch. Widać go, gdy spaceruje z Rzeźniczakiem po plaży

Składamy serdeczne gratulacje!

Więcej o: