Magda Stępień spaceruje z Rzeźniczakiem po plaży i pokazuje swój cień. Nie mamy wątpliwości - widać duży ciążowy brzuch

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz ukochana piłkarza pokazała duży ciążowy brzuch na nagraniu z wakacji.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Magda Stępień jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka z Jakubem Rzeźniczakiem. Choć para do tej pory nie ogłosiła radosnej nowiny, to po naszej publikacji zareagowała w wymowny sposób. Teraz z kolei na najnowszym nagraniu Magdy na Instagramie widać ciążowe krągłości.

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień jest w ciąży [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pokazali nagrania z wakacji

Magda Stępień pokazała ciążowy brzuch

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak polecieli na wakacje. Nie zdradzili na razie miejsca swojego pobytu, ale dni spędzają na plaży lub opalając się przy basenie. Uczestniczka "Top model" chętnie chwali się zdjęciami i nagraniami, jednak na większości z nich zasłania swój brzuch sercami. Tym razem jednak na jednym z nagrań przez przypadek, nieuwagę lub zupełnie celowo pokazała duży ciążowy brzuch.

Na krótkim wideo, które wrzuciła na InstaStories, Magda nagrywa morze i kawałek plaży. Jej samej nie widać, jedynie w wodzie i piasku odbija się jej cień, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wyraźnie widać całkiem spory ciążowy brzuch.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Instagram/magdalena___stepien

Pierwszą córkę z innego związku piłkarz długo ukrywał przed mediami. Mimo że o dziecku Rzeźniczaka krążyły plotki od lat, to jednak on przez dwa lata milczał na ten temat. Dopiero w 2019 roku po raz pierwszy potwierdził, że jest ojcem.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - mówił w rozmowie z portalem weszlo.com - powiedział wtedy.

Ewelina, Jakub RzeźniczakMama córki Jakuba Rzeźniczaka przerwała milczenie: Mam już dość

Wtedy jeszcze piłkarz był mężem Edyty Zając, a córkę miał z inną kobietą. Trzy miesiące po jego wyznaniu na temat córki Edyta Zając potwierdziła, że rozwiodła się z piłkarzem. Obecnie sportowiec tworzy medialny związek z Magdaleną Stępień. Para regularnie publikuje wspólne zdjęcia w sieci, więc można podejrzewać, że zrelacjonuje również przebieg ciąży na późniejszym etapie oraz poród. 

Więcej o: