Marta Żmuda Trzebiatowska ma nową fryzurę. Aktorka postawiła na grzywkę. Fani są pod wrażeniem. "Zmiana na lepsze"

Marta Żmuda Trzebiatowska udała się do fryzjera, czym pochwaliła się na Instagramie. Aktorka zdecydowała się na małe zmiany.

Marta Żmuda Trzebiatowska na samym początku swojej przygody z show-biznesem nosiła proste, długie, ciemne włosy. Z racji swojego zawodu aktorka niejednokrotnie eksperymentowała z fryzurami. Przycinała włosy, farbowała i tak na zmianę. Tym razem również zdecydowała się odświeżyć swój look. Pochwaliła się zdjęciem z salonu fryzjerskiego. Jej metamorfoza przypadła do gustu internautom, którzy nie szczędzili komplementów. Przekonajcie się zresztą sami.

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nową fryzurę. Aktorka postawiła na grzywkę

Marta Żmuda Trzebiatowska udała się do zaprzyjaźnionego fryzjera. Aktorka zdecydowała się na grzywkę, a także odświeżenie koloru. Fotką w nowej fryzurze pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji opowiedziała nieco na temat swojej wieloletniej przyjaźni z fryzjerem. Jak sama przyznaje, znają się od samego początku jej kariery w polskich mediach.

Spotkania i zmiany to to, co lubię w moim zawodzie najbardziej. Z Piotrem znamy się od... chyba od zawsze... W każdym razie długo. W tym samym czasie startowaliśmy w naszych zawodach i choć potem często się mijaliśmy to nasze drogi wciąż się krzyżują... - napisała pod postem.
 

Internauci są pod wrażeniem metamorfozy aktorki, o czym tłumnie dają znać, komplementując ją w komentarzach.

Ślicznie Pani wygląda! Kolor oczu taki sam jak włosów.
Ale ślicznie. Naprawdę ci pasuje, Marto.
Super ci w grzywce. Zmiana na lepsze - piszą pod zdjęciem.

Pasuje jej grzywka? Dajcie znać w komentarzach. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

ZOBACZ TEŻ: Córka Papcia Chmiela występowała w "Żonach Hollywood". Opowiedziała o ojcu: Czuł się nikim. Chciał być znany i lubiany

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.