Michelle Obama na inauguracji Joe Bidena postawiła na bordową stylizację. Naszą uwagę zwrócił pasek z ogromną klamrą

Michelle Obama i Barack Obama pojawili się na inauguracji Joe Bidena. Była pierwsza dama zadała szyku bordową stylizacją. Wyróżniła się?

O godzinie 17 czasu polskiego rozpoczęła się oficjalna inauguracja Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump i Melania Trump zdążyli już opuścić Biały Dom, a była modelka zadała szyku czarną stylizacją, do której dobrała torebkę od Hermesa. Podczas uroczystości zaprzysiężenia Bidena, jego żona Jill Biden postawiła na nieco odważniejszy kolor - jej błękitny płaszcz, maseczka i rękawiczki przykuły uwagę fotoreporterów. 

Michelle Obama zadała szyku na inauguracji Joe Bidena

Na oficjalnych uroczystościach pod Kapitolem nie zabrakło także Baracka Obamy i Michelle Obamy. Była pierwsza dama na tę okazję włożyła bordową stylizację. Luźne spodnie, płaszcz i golf dopełniał pasek ze złotą klamerką. Jednokolorową stylizację przełamały czarne rękawiczki i maseczka.

Barack Obama postawił na męską klasykę. Ciemny płaszcz i maseczka sprawiły, ze prezentował się naprawdę elegancko.

Zobacz wideo

Warto przypomnieć, że Michelle Obama wspierała Joe Bidena w walce o fotel prezydenta USA. W dzień inauguracji dodała na swój instagram zdjęcie, na którym pozuje z rodziną na tle Kapitolu. W opisie fotografii skrytykowała politykę Donalda Trumpa i przyznała, że wierzy, iż Joe Biden rozwiąże problemy Ameryki:

Dziś jest ten dzień. Po niepokojącej erze chaosu i podziałów wkraczamy w kolejny rozdział amerykańskiego przywództwa wraz z inauguracją Joe Bidena i Kamali Harris. W tej chwili czuję więcej niż tylko ulgę, że minęły te ostatnie cztery lata. […] Nie jest tajemnicą, że nadchodząca praca będzie wymagająca. I nikt, nawet prezydent, nie jest w stanie machnąć czarodziejską różdżką i naprawiać problemów.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Obamowie prezentowali się na inauguracji Joe Bidena. Klasyka zawsze w cenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.