Zaprzysiężenie Joe Bidena. Pierwsza dama i Kamala Harris postawiły na kolorową elegancję. Przeciwieństwo Melanii Trump

W środę odbędzie się zaprzysiężenie 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena. Nasze oczy zwróciły się jednak na inne, ważne bohaterki tego dnia. Kamala Harris i Pierwsza Dama zachwyciły stylizacjami.

W środę, o 17 czasu polskiego, rozpoczęła się oficjalna inauguracja na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump i Melania Trump zdecydowali się kilka godzin wcześniej opuścić Biały Dom. Stylizacja byłej już Pierwszej Damy jest szeroko komentowana w zagranicznych mediach, zdecydowała się na dosyć smutną - w czarnym kolorze. Zupełnie inaczej wyglądały Kamala Harris, nowa wiceprezydentka Stanów Zjednoczonych, oraz Jill Biden, czyli pierwsza dama. Sami zobaczcie!

Zobacz wideo Kim jest nowa wiceprezydentka USA?

Zaprzysiężenie Joe Bidena. Pierwsza dama i Kamala Harris postawiły na kolorową elegancję

Tuż przed 17 Joe Biden wraz z małżonką, a także Kamala Harris z mężem Dougiem Emhoffem, przybyli do Kapitolu. Już od pierwszych chwil, kiedy kamery pokazały ich twarze, cała czwórka wyglądała na szczęśliwych i podekscytowanych jednocześnie. Mimo maseczek na twarzy widać było te wszystkie emocje.

Biden i Emhoff postawili na klasyczne czarne smokingi, natomiast Kamala i Jill zachwyciły swoimi eleganckimi stylizacjami. Pierwsza Dama na inaugurację męża założyła płaszcz, rękawiczki, a nawet maseczkę w tym samym kolorze, jasnego błękitu.

Wiceprezydentka swoją stylizacją bardzo upodobniła się do Pierwszej Damy. Również postawiła na ciemny odcień niebieskiego oraz czarne dodatki.

Inauguracja Bidena na prezydenta USAInauguracja Bidena na prezydenta USA EN

Ich kreacje z pewnością nie są przypadkiem. Specjalistom od PR zależało, aby obie panie wyglądały tego dnia nie tylko elegancko, ale i podobnie. Trzeba przyznać, że to im się udało. A jak Wam podobają się kreacje Harris i Biden? W przeciwieństwie do Melanii wyglądają pogodnie.

Więcej o: