Aleksandra Kwaśniewska ma nową fryzurę! Ostre cięcie, rozjaśnianie i efekt petarda. Fani: Mega wyglądasz

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Internauci docenili jej look i pracę fryzjera: Super cięcie - zachwycali się.

Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna w sieci. Na swoim instagramowym profilu nie tylko reklamuje produkty, ale także chętnie pokazuje zdjęcia z rodzinnych albumów oraz dokumentuje wypady na łono natury. Wszystkie posty okrasza opisami przepełnionymi humorem i dystansem. Na profilu córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich nie brakuje także zdjęć z mężem, Kubą Badachem, z którym stanęła na ślubnym kobiercu we wrześniu 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Życie prywatne dziennikarki i wokalisty wzbudza ogromne zainteresowanie internautów, a niektórzy z nich bezpardonowo dopytują o plany powiększenia rodziny. Kwaśniewska nie ignoruje nietaktownych komentarzy i ochoczo na nie odpowiada.

Ola KwaśniewskaOla Kwaśniewska wprost odpowiada na pytanie poniżej pasa

Aleksandra Kwaśniewska ma nową fryzurę. Skróciła i rozjaśniła włosy

Na szczęście pod najnowszym zdjęciem Oli pojawiły się dziesiątki pozytywnych wpisów. Wszystko za sprawą nowej fryzury, którą Kwaśniewska zaprezentowała na Instagramie. 39-latka mocno skróciła i rozjaśniła włosy.

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Zobacz też: Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak mówią na nią bliscy. Przezwisko brzmi dość śmiesznie i dziwnie znajomo

Pod zdjęciem, na którym Ola z dumą trzyma zestaw kosmetyków, uaktywnili się fani. Komplementom nie było końca:

Jaka piękna fryzurka.
Mega wyglądasz w takiej fryzurce.
Jaki piękny kolor włosów.
Super cięcie.
 

Kwaśniewska dotychczas nosiła związane włosy lub pozwalała sobie na artystyczny nieład i lekkie fale. Naszym zdaniem jej nowy look to strzał w dziesiątkę.

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie z mężem

Jak podoba się Wam Ola Kwaśniewska w takim wydaniu?

Więcej o: