Kuba Wojewódzki naśmiewał się z wpisów Edyty Herbuś. Tancerka szybko zareagowała. Piękna odpowiedź!

Kuba Wojewódzki w kąśliwy sposób skomentował aktywność Edyty Herbuś na Instagramie. Ta nie czekała zbyt długo z odpowiedzią.

Kuba Wojewódzki chętnie wbija szpilę kolegom i koleżankom z show-biznesu. Niedawno w swojej rubryce w tygodniku "Polityka" wyśmiał najnowszą reklamę Grzegorza Krychowiaka. Jak się okazuje, to dopiero początek. Samozwańczy król TVN-u obecnie podróżuje po Ameryce Południowej, co również chętnie relacjonuje w social mediach, reklamując tym samym przeróżne produkty. W jednym z najnowszych postów zadrwił z Edyty Herbuś. Tancerka szybko mu odpowiedziała w żartobliwy sposób.

Kuba Wojewódzki naśmiewa się z Edyty Herbuś. Tancerka zareagowała

Kuba Wojewódzki zamieścił kolejne zdjęcie z egzotycznych wojaży. Możemy na nim zobaczyć dziennikarza pozującego w kapeluszu na tle plaży. Uwagę zwraca opis, w którym mężczyzna drwi z Edyty Herbuś, która na swoim instagramowym koncie często zamieszcza filozoficzne sentencje.

Na Instagramie co jakiś czas należy zamieścić cytat/sentencje w stylu Buddy, Gandhiego albo przynajmniej Edyty Herbuś. Oto moja - Żeby mieć ciastko i zjeść ciastko, potrzebne są dwa ciastka... - napisał Wojewódzki.
 

Edyta Herbuś nie zwlekała i już kolejnego dnia zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z ciastkiem, w którym odniosła się do zaczepki.

Dzisiejszy post ze „złotą myślą” i specjalną dedykacją dla Kuby Wojewódzkiego. Pożreć , czy pożądać? Oto jest pytanie! Jak zjesz wszystkie ciastka, to co Ci zostanie? Kubusiu, dziubasku, gdybyś jeszcze kiedyś potrzebował weny, to zawsze służymy pomocą - czytamy pod potem tancerki.
 

Udana riposta Edyty Herbuś?

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki tym razem kąśliwie zaczepił Krychowiaka. Na odpowiedź nie musiał długo czekać. Piłkarz z niego zażartował

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.