Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko. William ma pewne obawy. "Od jakiegoś czasu próbuje go przekonać"

Jak podają zagraniczne media, księżna Kate marzy o kolejnym dziecku, jednak książę William nie jest entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu. Dlaczego?

Książę William i księżna Kate są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci. Mama księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa przyznała niedawno podczas wideokonferencji, że pociechy potrafią dać jej w kość. Najstarsze dziecko książęcej pary oraz ich 5-letnia córka są bardzo żwawi, co fotografowie wielokrotnie uwiecznili na zdjęciach wykonanych podczas oficjalnych uroczystości. Nic dziwnego, że płatający figle George i Charlotte są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej.

Księżna Kate, książę George, księżniczka CharlotteKsiężna Kate ma problem z niegrzecznym zachowaniem dzieci? Poprosiła ekspertów o pomoc

Księżna Kate chce mieć kolejne dziecko. William ma mieszane uczucia

Wygląda na to, że Kate marzy o powiększeniu rodziny. Jak podaje "New Idea", księżna próbuje namówić swojego męża na kolejne dziecko:

Absolutnie uwielbia dzieci i od jakiegoś czasu próbuje przekonać Williama, że powinni mieć jeszcze jedno dziecko – przyznał informator tabloidu.
Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych

Wpływ na decyzję Kate miała ciąża jej siostry. W połowie grudnia wyszło na jaw, że Pippa Middleton spodziewa się dziecka, a Kate na tę wiadomość zareagowała entuzjastycznie:

Kate chciałaby, żeby oboje powitali dzieci w tym samym czasie. Zawsze łączyła ich wyjątkowa więź, a to jeszcze bardziej by ich zbliżyło. […] Myślę, że Kate zdecydowanie chciałaby mieć kolejne dziecko, zanim skończy 40 lat. Cudowne byłoby dla niej urodzenie kolejnej córki.

Niestety, jak podaje "New Idea", do pomysłu nie jest przekonany książę William. Na przekonania najstarszego syna księżnej Diany i księcia Karola miał wpływ jego dziadek, książę Filip:

Nie sądzę, żeby William chciał mieć więcej dzieci, a książę Filip zawsze zachęcał swoją rodzinę, aby nie miała więcej niż dwójkę pociech, ponieważ martwi się przeludnieniem i uważa, że rodzina królewska powinna dawać innym przykład - powiedziała osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Księżna Kate, księżniczka CharlotteKsiężniczka Charlotte dała popalić Kate i Williamowi podczas uroczystej gali

Myślicie, że w 2021 roku książę William i księżna Kate ogłoszą światu radosną nowinę?