Jaka prywatnie jest księżna Kate? Spędza czas w kitce i dresach. "Z Williamem chodzą na randki do lokalnych pubów"

Księżna Kate na oficjalnych wyjściach prezentuje się i zachowuje, jak na przyszłą królową przystało. Myślicie, że w domu popija herbatę w idealnych lokach? Nic bardziej mylnego.

Księżna Kate to żona przyszłego następcy tronu, ale też, a jak się okazuje przede wszystkim, pracująca mama trójki dzieci. Magazyn "People" dotarł do osób, które znają ją od bardziej prywatnej strony. Mieszkańcy miasteczka czy inne mamy z prestiżowej szkoły widzą Kate w zupełnie innej wersji niż my podczas oficjalnych uroczystości.

Zobacz wideo

Księżna Kata - jaka jest prywatnie?

Mieszkańcy Norfolk, gdzie znajduje się dom Williama i Kate zgodnie podkreślają, że księżna jest w domu "bardzo wyluzowana". 

To normalna, zapracowana rodzina z domem pełnym dzieci, które biegają i zwalają z półek co się da. Nie ma w nich żadnego zadęcia - donosi "People" w swoim okładkowym artykule.

Camilla Parker Bowles, księżna KateCamilla uważa, że księżna Kate jest dla niej największym zagrożeniem

Znajomi pary dodają, że przyszła królowa to w domu przede wszystkim mama.

Kiedy widzi się ją za zamkniętymi drzwiami, jest skupiona na wychowywaniu dzieci. Jest bardzo pewną siebie mamą, ale też dość surową, w kontaktach z dziećmi nie idzie na łatwiznę. Jeśli maluchy przesadzą, dostają od niej burę.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William East News

Uwagę zwraca też domowy image księżnej. To jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie, jej fryzury zawsze są perfekcyjne, podobnie jak makijaże. Prywatnie Kate nie należy do przesadnie wystrojonych pań domu.

książę William, księżna Kate, księżniczka Charlotte, książę Louis, książę GeorgeKsiążę William i księżna Kate z dziećmi w teatrze. Mały Louis już tak urósł!

Nie zobaczycie jej z wymodelowanymi włosami - po domu zawsze chodzi w kitce - zdradza dziennikarzom zaprzyjaźniony sąsiad. - Zazwyczaj nosi dresy, czasem wychodzi w sukience i sportowym obuwiu. Stawia na bardzo delikatny make up. Zdarza jej się spóźnić po dzieci do szkoły czy na zebranie rodziców, zawsze wtedy wbiega i od razu przeprasza. Prowadzi normalne życie mamy trójki dzieci - to zajmuje jej 100% czasu.

Jak naprawdę wygląda 'zombie Angelina Jolie'?Prawdziwa twarz "zombie Angeliny Jolie". Pierwsze zdjęcia Sahar Tabar po wyjściu z więzienia trafiły do sieci

Kate i William chodzą na randki do lokalnego pubu

Kate nie chce, by jej dzieci odczuwały, że mają inne dzieciństwo niż reszta maluchów. Oczywiście, nie brakuje im pieniędzy, mieszkają w sporej posiadłości, a George pewnie już zauważył, że jego prababcia cieszy się nieco większą sławą niż reszta prababć, ale Kate i William robią co mogą. Sami też nie stawiają na czas wolny w stylu glamour. Randki? Często są widywani w lokalnym pubie, gdzie, jak na młodych rodziców przystało, rozmawiają głównie o dzieciach.

Raz siedziałem niedaleko nich, z tego co słyszałem przegadywali domowe sprawy, szkolne życie George'a - zdradza mieszkaniec Norfolk. - To może dziwić, jak bardzo normalną parą rodziców i małżonków są ci ludzie. 

Księżna Kate w spódnicy ze znanej sieciówkiKsiężna Kate zachwyciła stylizacją. Modna spódnica pochodzi ze znanej sieciówki

Spodziewaliście się tego? Jak widać Kate i William cieszą się u siebie w miasteczku wielką sympatią.