Księżna Kate zachwyciła klasyczną stylizacją. Spódnica pochodzi z popularnej sieciówki. Cena może zaskoczyć

Stylizacje Księżnej Kate zawsze wzbudzają wiele emocji. Middleton udowadnia, że moda może być na każdą kieszeń. Spódnica, w której niedawno pokazała się księżna pochodzi z popularnej sieciówki.

Podczas kilkudniowej podróży królewskim pociągiem, księżna Kate wystąpiła w kilku stylizacjach, w których główną rolę odgrywały płaszcze oraz proste dodatki. Żona księcia Williama czasem wybiera modele nie kosztujące fortuny i dostępne w znanych sklepach. Tym razem, Middleton postanowiła wykorzystać spódnicę, którą znajdziemy w popularnej sieciówce.

Zobacz też: "Vogue" docenił stylizację księżnej Kate, ale jej świetnych kreacji było więcej. Jedna pochodziła od polskiej projektantki

Księżna KateKsiężna Kate znowu wygląda inaczej. Tym razem nie chodzi o jej włosy. "Widać wyraźnie, że się zmieniła"

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Kate Middleton założyła spódnicę znanej sieciówki

Podczas wizyty w Szkocji, księżna Kate zaprezentowała się w prostym błękitnym płaszczu, kozakach oraz klasycznej spódnicy. Dociekliwi internauci dopatrzyli się, że plisowana spódnica, którą tego dnia miała na sobie Middleton, pochodzi ze sklepu Massimo Dutti. Wybrany przez księżną model znajdziemy w obecnej kolekcji, za zaledwie 299 złotych. Jak na królewską garderobę, to naprawdę bardzo niska cena. 

Stylizacja księżnej KateStylizacja księżnej Kate Instagram @the_mountbatten_windsors

W połączeniu z płaszczem o pięknym odcieniu, w którym Kate widzieliśmy już kilka razy oraz pozostałymi elementami, całość prezentuje się bardzo dobrze. Middleton trzyma się klasycznego stylu, który pozwala na uniknięcie niepotrzebnych wizerunkowych wpadek. Dobrze dobrane kroje podkreślają szczupłą sylwetkę księżnej. Kate nie może się też obejść bez dodatków. Oprócz rękawiczek wybrała małą torebkę z modnym wzorem krokodylej skóry, która pomieści najważniejsze drobiazgi. 

Księżna Cambridge w fioletowej koszuli i spodniachKsiężna Kate założyła bluzkę Gucci tyłem na przód. Wpadka czy zamierzony cel?

Zobacz też: Naturalna księżna Kate zachwyciła codzienną stylizacją. Co za piękność! Te buty może kupić każdy