Sara Boruc pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Pozuje na nim z siostrą. "Ładne chłopaczki". Żonę Boruca trudno rozpoznać

Sara Boruc wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Celebrytka zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z siostrą sprzed lat. Z trudem można ją rozpoznać.

Sara Boruc zyskała większą sławę w rodzimym show-biznesie już kilka lat temu, a to za sprawą jej głośnego związku z bramkarzem - Arturem Borucem. Sama zainteresowana chętnie udziela się medialnie i równie często opowiada publicznie o kulisach życia rodzinnego u boku znanego piłkarza. Żona Artura Boruca jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie doczekała się aż ponad 400 tysięcy obserwujących. Zazwyczaj celebrytka na swoim profilu chwali się zdjęciami autorskiej biżuterii oraz nietuzinkowymi stylizacjami. Nie brakuje również zdjęć z prywatnego archiwum, Tym razem zdecydowała się wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa. Na tym zdjęciu możecie jej nie poznać.

Sara Boruc pokazała zdjęcie z dzieciństwa

W okolicy świąt Bożego Narodzenia większość gwiazd odwiedza swoje rodzinne domy, co oczywiście sprzyja wspominkom, a także przeglądaniu starych albumów ze zdjęciami. Sara Boruc natknęła się na archiwalną fotografię, na której pozuje wraz z siostrą. Zdjęcie zostało zrobione, kiedy celebrytka miała zaledwie kilka lat. 

Sisters or brothers? - napisała pod zdjęciem Sara.

Fani są podobnego zdania. Większość z nich myślała, że na zdjęciu są chłopcy, o czym tłumnie przypominali w komentarzach.

Chyba tato chciał mieć synów.
Ładne z Was były chłopaczki.
WOW! Myślałam, że to chłopcy - piszą pod zdjęciem.
 

Też tak uważacie?

Zobacz wideo Sara Boruc opowiada o swoim guzku na piersi
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.