Małgorzata Kożuchowska pozuje w przytulnym salonie. Jest bardzo elegancki i dominują w nim odcienie szarości

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie zrobione w salonie. Jest elegancki i przytulny.

Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że na Instagramie obserwuje ją milion osób. Aktorka chętnie pokazuje im kulisy swojego prywatnego życia, wrzucając dużo zdjęć. Tym razem postanowiła pochwalić się stylowym salonem.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska apeluje o rozsądek w czasie świąt. "Najważniejsze jest zdrowie"

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska pozuje w przytulnym salonie 

Aktorka co jakiś czasu chętnie pokazuje fanom zdjęcia ze swojego mieszkania. Tym razem wrzuciła kilka fotografii prosto z salonu.  Aktorka urządziła go z klasą, stawiając na odcienie szarości. Ma ciemnoszary dywan, iście królewski fotel w jasnym odcieniu koloru szarego oraz szarą sofę. W oknach wiszą jasne zasłony. Małgorzata Kożuchowska już zdążyła także udekorować salon na święta, więc nie brakuje w nim pięknej rośliny, która nazywana jest gwiazdą betlejemską, a także okrągłych lampek, które umieściła na fotelu. Przy okazji sesji zdjęciowej w  salonie gwiazdę wzięło na wspominki.

Ostatnio opowiedziałam Wam o moich najpiękniejszych świątecznych wspomnieniach i o tym, że okres ten kojarzy mi się z moją rodziną, domem i poczuciem wspólnoty. Wiem, że w tym roku święta będą wyglądać inaczej niż dotychczas, i że z niektórymi z naszych bliskich nie uda nam się spotkać. Możemy im jednak zrobić miłą niespodziankę i podarować jakiś przemyślany, wyjątkowy upominek - napisała gwiazda. 
 

Salon stał się dla Małgorzaty Kożuchowskiej idealnym miejsce do poprowadzenia gali online. Aktorka zachęcała do licytowania kolacji z ulubionymi gwiazdami, a dochód miał zostać przeznaczony na rzecz podopiecznych fundacji "Mam marzenie". Z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie w czerwonej sukni i z czerwonymi ustami, pod którym podziękowała osobom zaangażowanym w projekt.

Małgorzata KożuchowskaKożuchowska wspiera akcję charytatywną, reklamując drogie torebki. Fani oburzeni

Dziękuję całej ekipie, która sprawiła, że to było możliwe i wszystkim koleżankom i kolegom artystom za udział w gali! Wielka jest siła marzeń! Do następnego roku! Oby w realu! - napisała.
 

A wam podoba się salon Małgorzaty Kożuchowskiej? 

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił