Małgorzata Kożuchowska w sesji zdjęciowej dla CCC Lasocki Winter Stories

W jednej z głównych ról w świątecznej kampanii Lasocki Winter Stories, wystąpiła aktorka i ambasadorka marki Lasocki, Małgorzata Kożuchowska.

Gwiazda zachęca do poszukania własnego stylu, stworzenia swojego odrębnego świata, w którym będziemy czuć się bezpiecznie. Aktorka, dostosowując najnowsze trendy do swojego stylu, udowadnia jak ważna jest indywidualność.

Małgorzata Kożuchowska w sesji zdjęciowej dla CCC Lasocki Winter Stories

Ceniąc zarówno elegancję, jak i casualowy luz, raz wybiera ciężkie, ocieplane trapery, by za chwilę pokazać się w klasycznych, czarnych szpilkach, botkach czy zamszowych muszkieterkach sięgających kolan.

Efektami sesji, gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie (@malgorzatakozuchowska_) i oficjalnym fanpage’u na Facebooku. Łącznie obserwuje aktorkę blisko dwa miliony użytkowników.

Świąteczną kampanię CCC Lasocki Winter Stories nakręcił mieszkający w Nowym Jorku fotograf i reżyser, Alvaro Colom, który słynie z zabawy ruchem i charakterystycznej gry świateł, dzięki której potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę. Współpracuje z takimi markami jak Dior, Miu Miu, Tom Ford, Saint Laurent czy Louis Vuitton. Specjalnie dla CCC i Lasocki wykreował wyjątkową kampanię, która przywołuję najmilsze, świąteczne wspomnienia.

Kolekcja marki Lasocki (którą reklamuje Małgorzata Kożuchowska) dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Więcej o: