Księżna Kate i książę William wysłali prezenty świąteczne Harry'emu i Meghan Markle.To koniec ich konfliktu?

Księżna Kate i książę William podobno już pomyśleli o świątecznym prezencie dla Meghan Markle i Harry'ego. Media zwracają uwagę, że to oznacza koniec konfliktów w rodzinie królewskiej.

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą inne niż zwykle, nawet dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Zmienia się nie tylko miejsce świętowania, ale także stosunki w rodzinie. Okazuje się, że skłóceni bracia książę Harry i książę William prawdopodobnie się pogodzili. "People" donosi, że wymienili się świątecznymi prezentami. 

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Księżna Kate i książę William wysłali prezenty Meghan i Harry'emu

Nie jest tajemnicą, że wiele rodzin na całym świecie nie będzie mogło razem zasiąść do świątecznego stołu. Nie inaczej jest w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Do tej pory jej członkowie spędzali święta w Sandringham w hrabstwie Norfolk, ale w tym roku ze względu na pandemię królowa Elżbieta II będzie przebywać na zamku w Winsdorze. Podobno odwiedzą ją książę Karol i Camilla, natomiast pewne jest, że Meghan Markle i książę Harry zostaną w Stanach Zjednoczonych/

Gdyby sytuacja na świecie była inna, wróciliby do Wielkiej Brytanii, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku nie mają tego w planach. Zamiast tego zadowolą się rozmowami wideo podobnie jak wiele innych rodzin — ujawnił informator "Hollywood life".

Rodzina jednak o nich nie zapomniała, a zwłaszcza księżna Kate i książę William, z którymi do tej pory para nie żyła w zgodzie. Wygląda jednak na to, że to się właśnie zmieniło, bo według informatora "People", książęca para wysłała Harry'emu i Meghan prezenty. Oni postanowili się odwdzięczyć i również przygotowali dla nich świąteczne niespodzianki. Nie wiadomo, jednak o jakich prezentach mowa. Wszyscy jednak wiedzą, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są w tym przypadku bardzo pomysłowi i stawią zawsze na oryginalne oraz nietypowe rozwiązania. Królowa Elżbieta II dostała kiedyś czepek kąpielowy, natomiast książę Harry otrzymał zestaw do "wyhodowania własnej dziewczyny". Można się więc spodziewać, że książę William i księżna Kate oraz Harry i Meghan obdarowali się ciekawymi podarunkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.