Martyna Wojciechowska pozuje z gęstą grzywką, która jest zaczesana na bok. Fani nie kryją zachwytu: Niech już tak zostanie

Martyna Wojciechowska zaprezentowała się fanom w innym wydaniu. Ułożyła włosy tak, że mogli dowiedzieć się, jak wyglądałby z grzywką. Robi wrażenie!

Martyna Wojciechowska na Instagramie pochwaliła się nowym ułożeniem włosów, które wygląda, jakby zdecydowała się na grzywkę. Dziennikarka od lat nie dokonuje na swojej głowie większych zmian, więc taka fryzura wywołała niemałe emocje wśród internautów. 

Martyna Wojciechowska w grzywce

Martyna Wojciechowska w październiku poinformowała, że jest już po ślubie z Przemkiem Kossakowskim. Fani uważają, że to związek sprawił, że podróżniczka rozkwitła. Nie da się ukryć, że dziennikarka wygląda promiennie, jednak zawsze tak było. Martyna Wojciechowska nie ingeruje w urodę, nie poddaje się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i jest wierna jednemu uczesaniu od lat. Na najnowszym zdjęciu pokazała się jednak w nowym wydaniu. Ułożenie włosów sugeruje, że postanowiła zmienić uczesanie i postawiła na gęstą grzywkę zaczesaną na bok. Mimo że to tylko chwilowa metamorfoza do zdjęcia, taka fryzura bardzo spodobała się fanom.

Marta Manowska, Jacek KurskiMarta Manowska chce dostać program podróżniczy w TVP [PLOTEK EXCLUSIVE]

Na tym samym ujęciu Martyna ma na sobie koszulkę w wilki. Jej opis nawiązał właśnie do tego motywu. Zdradziła jednocześnie, że sama utożsamia się z tym zwierzęciem.

CAŁA W WILKACH, bo przecież jeden wilk to za mało - napisała Wojciechowska w opisie.

Fani w komentarzach odnieśli się do obydwu kwestii. Są zachwyceni jej naturalnością i pogodą ducha.

Pani Martyno, szczęście aż od Pani bije.
Uwielbiam ten Pani luz i naturalność. Wilki zaś dla mnie są symbolem silnego charakteru i determinacji. Wygląda Pani pięknie.
Lepiej z grzywką, niech tak zostanie... - pisali pod postem na Instagramie.

Martyna Wojciechowska, Przemek KossakowskiMartyna Wojciechowska zdradziła, czym urzekł ją Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska niedawno została żoną Przemka Kossakowskiego. Relacja z dziennikarzem  zmieniła jej podejście do związków. Dziennikarka niedawno stwierdziła, że udało mu się "usiedlić Wojciechowską". Jego dystans do świata i wrażliwość na drugą osobę sprawiły, że zdecydowała się na małżeństwo i w październiku para wzięła ślub.

 

Zobacz też: Wakacyjna fotka Martyny Wojciechowskiej zaskoczyła wiele osób. "Tradycyjnie zamieszczam zdjęcie nago"

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu
Więcej o: