Martyna Wojciechowska zdradziła, czym urzekł ją Przemek Kossakowski. "Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską"

Martyna Wojciechowska rzadko odnosi się do prywatnej relacji z Przemkiem Kossakowskim. Tym razem zrobiła jednak wyjątek.

Martyna Wojciechowska dwukrotnie niemal uciekła sprzed ołtarza. Mogłoby się więc wydawać, że podróżniczka już nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Nic bardziej mylnego. Serce skradł jej Przemek Kossakowski, z którym jest już po ślubie. Z pewnością połączyła ich praca i nietypowe podejście do życia. Ostatnio Martyna udostępniła ich wspólne zdjęcie i napisała, czym urzekł ją ukochany. Tego byście się nie spodziewali. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Martyna Wojciechowska zdradziła, czym urzekł ją Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska zdaje sobie sprawę, że wiele kobiet podziwia ją za niezwykłą siłę i samodzielność. 

Naprawdę silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety. Znam te wszystkie żarty na swój temat: "Uciekająca panna młoda", "Poskromienie złośnicy". Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał? - zaczęła długi post. 

W następnej części wpisu odpowiedziała na wyżej wymienione pytania, odnosząc się przy tym do Przemka Kossakowskiego. 

Tym, co mi najbardziej imponuje u mężczyzny, jest dystans do świata i do siebie, niewybujałe ego, wrażliwość na drugą osobę i uważność w codziennym życiu - napisała. 

Martyna i Przemek zostali twarzami najnowszego wydania magazynów Women's Health i Men's Health.

Po partnersku wystąpiliśmy w tym samym czasie na dwóch okładkach. Razem, ale z poszanowaniem naszej wolności i odrębności - zakończyła. 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.