Jessica Mercedes pokazała mieszkanie. Nie brakuje świątecznych ozdób. Tak wygląda "wielka kawalerka" blogerki

Jessica Mercedes postanowiła pokazać w "DD TVN" świąteczne dekoracje w swoim mieszkaniu. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć wszystkie wnętrza jej mieszkania.

Jessica Mercedes bardzo długo nie pokazywała swojego nowego mieszkania. Choć blogerka zamieszkuje nowe lokum od prawie roku, dopiero teraz zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i pokazać coś więcej. Celebrytka po raz pierwszy spędza tutaj święta i z tej okazji zaprosiła widzów "DD TVN" na krótkie oprowadzenie po świątecznie przystrojonych wnętrzach.

Zobacz wideo Jessica Mercedes na imprezie Hermesa

Jessica Mercedes oprowadza po mieszkaniu. Wysoki sufit robi wrażenie!

Jak sama blogerka przyznaje, w modzie lubi poszaleć z kolorami, dlatego w mieszkaniu zdecydowała się na prostotę. Mercedes wybrała meble i dodatki w stonowanych kolorach, które działają na nią relaksująco.

W modzie jestem zwariowana i kocham kolorowe rzeczy, a w meblach (...) jestem minimalistką, bo postawiłam na kolory ziemi. Bardzo się dobrze czuję w takich kolorach. One są bardzo wyciszające i ja wtedy też mogę tutaj odpoczywać - tłumaczyła influencerka.

Mieszkanie Jessici MercedesMieszkanie Jessici Mercedes Dzień Dobry TVN

Pomieszczenia są jasne i wyposażone w niezbędne elementy. Największe wrażenie robi salon z antresolą, na którą prowadzą schody. Taki układ jest możliwy dzięki niesamowicie wysokiemu sufitowi. Pomieszczenie ma wysokość około siedmiu metrów! Cały metraż domu Jessici wynosi 140 metrów. Blogerka nie ma zbyt wielu ścian działowych, dzięki czemu mieszkanie jest przestronne.

Tak naprawdę my się śmiejemy z moim chłopakiem, że to jest wielka kawalerka, bo tu wszędzie prawie nie ma drzwi i na górze również, więc na upartego, jak chcemy liczyć pomieszczenia, to są tutaj może z cztery pokoje - stwierdziła Jessica w rozmowie z dziennikarzem śniadaniówki.

Mercedes wyznała, że uwielbia styl lat 70., co starała się oddać w mieszkaniu. Do wybranego okresu nawiązują m.in. kanapy oraz ciekawa lampa.

Do mieszkania Jessici Mercedes zawitały święta

Blogerka wyznała, że dobranie pasujących do wnętrza świątecznych dekoracji nie było łatwym zadaniem. Oczywiście Jessice się udało - widzimy girlandę ze światełkami na poręczy oraz ogromną choinkę, która została wyeksponowana w najciekawszej części mieszkania. I w tym przypadku rządzą naturalne kolory i brak przesady. We wnętrzu nie zobaczymy niezliczonej ilości ozdób, najważniejsze jest udekorowane świąteczne drzewko.

Jessica Mercedes pokazała mieszkanieJessica Mercedes pokazała mieszkanie Dzień Dobry TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.