Katarzyna Dowbor remontuje domy innych, ale rzadko pokazuje swój. Teraz dodała ujęcie z jadalni. "Ale przytulnie"

Katarzyna Dowbor dodała na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje kwiaty, które dostała od jednej z rodzin z jej programu. Przy okazji pokazała, jak mieszka.

Katarzyna Dowbor od lat jest prowadzącą program "Nasz nowy dom". Odwiedza rodziny, którym ekipa remontuje mieszkania. Razem pomogli już setkom rodzin, które nie ukrywają wzruszenia i wdzięczności za to, co dla nich zrobiono. Najczęściej w podziękowaniu wręczają prowadzącej bukiety kwiatów. Na Instagramie właśnie pochwaliła się jednym z nich.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska pokazała oryginalną łazienkę. Wygląda bardzo luksusowo

Katarzyna Dowbor pokazała mieszkanie

Jednak tym, co bardziej przyciąga uwagę na ujęciu, jest wnętrze domu Katarzyny Dowbor. Gwiazda Polsatu rzadko publikuje zdjęcia ze swojego mieszkania. Teraz więc możemy zobaczyć, jak je urządziła. Na fotografii widać ujęcie jadalni.

Kwiaty od naszej rodziny na zakończenie kolejnego odcinka "Nasz Nowy Dom".  Prawda, że pięknie wyglądają na moim stole? Miłego dnia Wam życzę! #dom #jadalnia #stół #dekoracje #nastole #wnętrze #aranżacjawnętrz - napisała.
 

Wspomniany mebel zajmuje ważne miejsce w pomieszczeniu. Oprócz wazonu znalazły się na nim także świeczniki. Dowbor wybrała oryginalne krzesła. Dom urządzony jest w jasnych barwach, dominuje biel, ale po wystroju jadalni widać, że prezenterka musi lubić też kolor niebieski. . Nad nimi wiszą ramki ze zdjęciami. Do jadalni wpada wiele światła, wszystko dzięki dużym oknom. Internautom bardzo podoba się wystrój:

Zobacz wideo Tak spędzają razem czas
Piękne. Piękny dom.
Ale przytulnie.
Cudnie, pani Kasiu - piszą.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w nowym domuJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują dom. Jest ogromny. Ma wielki garaż i studio nagraniowe

Przeglądając profil na Instagramie Katarzyny Dowbor, możemy zobaczyć także inne ujęcia z jej domu. Nie brakuje stylowych dodatków, a żyrandole, lampy i rolety w paski tworzą wyjątkowy klimat. Widać, że prezenterka lubi też antyki i różne bibeloty. A Wam jak się podoba?

Więcej o: