Alicja Bachleda-Curuś dekoruje choinkę. Pierwszy raz widzimy jej salon! Jest kominek, zdjęcia i świąteczne skarpety dla pięciu osób

Alicja Bachleda-Curuś zaprezentowała na InstaStories swoją tegoroczną choinkę. My patrzymy na przytulny salon - pięknie ozdobiony kominek.

Alicja Bachleda-Curuś nie należy do gwiazd, które lubią chwalić się życiem prywatnym. Aktorka do tej pory nie udostępniła wizerunku jedenastoletniego syna, a o jakichkolwiek relacjach z mężczyznami nie mówi wcale. Od czasu do czasu na jej instagramowym koncie pojawiają się jednak domowe fotografie. Alicja właśnie pochwaliła się, jak będzie wyglądać jej tegoroczne świąteczne drzewko. Naszą uwagę zwraca salon. Przytulny.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pokazała swoją choinkę

Alicja Bachleda-Curuś dekoruje choinkę. Postawiła na kolorowe światełka

Kilka dni temu media obiegła informacja, że aktorka wraz z nowym partnerem zdecydowała się na zakup luksusowej posiadłości w Meksyku (tam się urodziła). Jak podawało "Na żywo", zakochani nie mają zamiaru mieszkać w tym domu, a jedynie go wynajmować. Tymczasem na Instagramie Alicji pojawiło się zdjęcie wykonane w salonie. Gwiazda pochwaliła się fanom choinką, na której wiszą kolorowe lampki.

Pierwszy krok - światełka - oznajmiła.

Alicja Bachleda-Curuś ubiera choinkęAlicja Bachleda-Curuś ubiera choinkę screen IG @alicjabc

Naszą uwagę zwraca oczywiście wnętrze, w którym pojawiło się zielone drzewko. Salon Alicji jest bardzo duży - widać wielkie okna po prawej stronie. Na wprost znajduje się rozpalony kominek, na którym zawisły tradycyjne ozdoby świąteczne - czerwone skarpety. Obok stoi biblioteczka, na której znajdują się książki oraz zdjęcia, których, niestety, nie jesteśmy w stanie przybliżyć. Po lewej stronie zdjęcia widać biały okrągły stół.

Myślicie, że podczas świąt Alicja zdecyduje się pokazać więcej domowych zakamarków? Oby, fani z pewnością są bardzo ciekawi, jak mieszka gwiazda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.